Kate Middleton, princezná elegancie

Naozaj verím, že viem niečo zmeniť,  dokonca aj tým najmenším spôsobom.“

Jej outfity inšpirujú ženy na celom svete. Princezná Kate má svoj štýl, ktorý je noblesný i praktický. Či už je na spoločenskej akcii alebo na prechádzke s rodinou, je stále elegantná. Kate je moderná žena, ktorá je však prístupná tradíciám.

Blízky vzťah k umeniu a móde

Catherine, princezná z Walesu  (známa tiež ako Kate), rodným menom Catherine Elizabeth Middleton sa narodila 9. januára 1982 v Spojenom kráľovstve v meste Reading. Matka pracovala ako letuška a otec ako letecký dispečer spoločnosti British Airways. Má dvoch mladších súrodencov. Kate študovala chémiu, biológiu a umenie. Na Univerzite v St. Andrews sa zoznámila s manželom, princom Williamom. Vyštudovala dejiny umenia a aktívne sa venovala športu. Blízky jej bol tenis, dievčenský basketbal a atletika. Po skončení štúdia pracovala na čiastočný úväzok v módnom dome Jigsaw ako asistentka nákupcu. O dva roky na to uviedla značku pre deti First Birthday. 

Budúceho manžela zaujala na módnej prehliadke

Práve v čase, keď predvádzala oblečenie na módnej prehliadke ako študentka, všimol si ju princ William. Najskôr boli dobrými priateľmi a neskôr to prerástlo v partnerský vzťah. I keď v roku 2007 oznámili rozchod, po čase obnovili svoj vzťah a v roku 2010 sa zasnúbili pri návšteve Kene. Svadba sa konala 29. apríla 2011 vo Westminsterskom opátstve. Sú rodičmi dvoch synov a jednej dcérky. 

Ak ide o módu, Kate je v nej ako doma.

Miluje bežné saká, blúzky a najmä šaty. Je elegantná, ak ide o oficiálne i neoficiálne príležitosti. Jej šatník je spojením značkových kúskov od svetových dizajnérov, ale aj cenovo dostupných značiek. A práve tým, že sa vie obliecť ako bežná žena, získava si sympatie mnohých žien na celom svete. Nebojí sa obliecť si obľúbené šaty aj viackrát. Rada si oblieka zavinovacie šaty, ktoré farebne zladí s lodičkami. Potvrdzuje to, že na to, aby vyzerala výborne, nepotrebuje luxusné šaty. Stačí mať dobrý vkus. 

Kate sa nebojí farieb, je to moderná mladá žena, ktorá si vďaka svojej štíhlej postave môže dovoliť čokoľvek. Má rada pastelové farby, ako sú béžová, ružová a modrá. Ak sa chystá na spoločenskú udalosť, siahne aj po výraznejšej farbe. V súkromí má rada džínsy s tričkom a sakom. Aj keď majú kráľovské rodiny predpísaný protokol, jej oblečenie je elegantné a zároveň pohodlné. V jej šatníku nechýbajú klasické kúsky, jej štýl je sofistikovaný i striedmy, ktorý rada doplní o módny doplnok, ako je brošňa či kabelka. Má rada klobúky a fascinátory, lodičky aj biele tenisky. Svoj look vie osviežiť aj výraznými gombíkmi. Obľubuje aj kombináciu tón v tóne. Tento trik zjednotí siluetu a pôsobí decentne. Má rada aj Á-čkové strihy, ktoré pôsobia žensky. 

Príkladná členka kráľovskej rodiny nosí špeciálny doplnok, a to prsteň princeznej Diany, čím jej vzdáva úctu. Rada športuje, chodí do prírody a venuje sa svojej rodine. Zapája sa do aktivít rôznych charít a pomáha tam, kde je to potrebné. Princezná Kate je módnou ikonou. Trojnásobná mama a manželka následníka trónu je očarujúca a je vzorom pre mnohé dievčatá a ženy.

autorka: ivana

Zdroje:
Foto: Shutterstock

 https://sk.wikipedia.org/wiki/Catherine,_princezn%C3%A1_z_Walesuhttps://eva.pluska.sk/moda/kate-middleton-opat-zaziarila-satach-dostupnej-znacky, https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-moda-inspirovana-princeznou-kate-40428177

Facebook komentár
Ivana Kinčeková

Ivana Kinčeková

Ženy sa odjakživa inšpirovali výnimočnými a silnými ženami. Nech je to tak stále. Mňa osobne to posúva vpred a vedie k aktívnemu a tvorivému životu. Byť silnou znamená vyrovnať sa so všetkými nedostatkami a poznať svoju hodnotu.