Aká žena je príťažlivá pre mužov?

Začnem tým, čo mám na ženách rád a aké ženy sú pre mňa príťažlivé. Každá žena má niečo, čím ma zaujme, ale sebavedomá žena, tá je pre mňa naozaj príťažlivá. Pýtam sa, čo to je, to čo pozdvihuje ženské sebavedomie? Mnohokrát vedené diskusie v mužskom kolektíve ma priviedli k záveru, že ženské sebavedomie je podčiarknuté jej zovňajškom. Sebavedomá žena vie, čo si má obliecť, je odvážna, nebráni sa cudzím pohľadom, priam si ich užíva. Vidím to na jej vystupovaní, na pohyboch, na držaní tela.

Z vlastnej skúsenosti viem, že záleží na fyzickej kráse, krásni ľudia to mávajú v živote ľahšie. Vnútorná krása je veľmi dôležitá, s tou sa však človek musí narodiť, tá fyzická, tú si svojimi návykmi budujeme celý život.

Neraz som trávil čas s priateľmi na terase kaviarne na Cypre a sledovali sme život okolo nás. Spoločne sme živo diskutovali o tom, čo keby sa jednému z nás v tej chvíli prihovorila ladne sa nesúca, veľmi dobre vyzerajúca žena. Záver bol jednoznačný! Každý z nás by stratil reč, takí sme hrdinovia. Aká je vlastne moja predstava príťažlivej ženy? Nie je to modelka, čo ma očarí, pretože na opätkoch by bola určite vyššia ako ja a nemyslím si, že v jej prípade by boli zachované krásne ženské krivky. Je ňou sebavedomá žena, ktorá je sama so sebou zrovnaná, ktorá je ženou v pravom slova zmysle so svojimi krivkami, náladami, plánovaním, charizmou, prirodzenosťou…

Celý život sa venujem športu, je to pre mňa životný štýl. Istý čas som bol cvičením posadnutý. V minulosti som robil chyby v cvičení a moje stravovacie návyky boli katastrofálne. Neskôr som vyštudoval na univerzite telesnú výchovu a absolvoval som množstvo kurzov, ktoré ma oprávňujú trénovať cvičencov vo fitnescentre a zostavovať pre nich jedálny lístok.

Každý deň pri mojich tréningoch vo fitnescentre stretávam viac a viac žien a len zriedka stretnem svalnatého muža a dokonca aj v tomto prípade si myslím, že je to genetika. Spoločne s mojimi zverencami diskutujeme o ich predstavách a napredovaní. Dnes je trend úplne iný ako v minulosti, je to definícia svalu, nie muskulatúra, podľa mňa to ovplyvnilo viacero faktorov. Zdravý životný štýl a nedostatok času, tieto sa skĺbili do jedného cieľa a to „dobre vyzerať.“
Po mnohých rozhovoroch s mojimi zverenkyňami vo fitnescentre vidím, že viac ako inokedy chcú vyzerať lepšie a lepšie. Odhaľujú sa viac a viac a tým ukazujú svoje prednosti. Na žene ma nezaujme ploché členené brušné svalstvo, skôr ma to prekvapí. Pre mňa je viac a sexi prirodzené ženské bruško. Pevný zadoček, krásne formované stehná, okrúhle ramená, tieto veci mi hneď napovedia, že na sebe pracujete, že sa o seba staráte.

Vyzerať dobre a starať sa o svoju fyzickú krásu pri dnešnom trende rýchleho života vôbec nie je ľahké. Niekedy žasnem, čo dokáže moja manželka. Každá jej rola, a to ako pracujúcej ženy, matky, manželky, vyžaduje viac či menej pozornosti, ale ona to dokáže. Je silná a má dar plánovania. Bez toho nie je možné nič.
Muži a ženy tvoria jeden celok a sú si veľmi podobní. Nie sú to len povahové črty, keď si odmyslíme fyziognómiu, som muž, nechcel by som sa podobať krásnej žene, chcel by som ju dopĺňať. Jednoducho nasledujeme rovnaké trendy. Obidvom záleží na tom, aby vyzerali a cítili sa dobre. A to nás dokáže spojiť.

Vám milé dámy, by som chcel pomôcť v budovaní vášho sebavedomia, vo zveľaďovaní vašej fyzickej krásy a tým aj sebavedomia. V magazíne ženy so štýlom budem mať pod palcom zdravý životný štýl, súbory cvičení a jednoduché jedálne lístky, ktoré pre vás budem  pripravovať.

Teším sa na vaše postrehy, vyjadrenia a otázky, ktoré s radosťou zodpoviem.

Jozef

 

Facebook komentár
Jozef Kmeť

Jozef Kmeť

Som telom aj dušou športovec, mojou doménou sú cudzie jazyky a precestoval som svet hoci milujem teplo domáceho krbu. Aj ja chcem prispieť svojou troškou a obohatiť Ženy so Štýlom o niečo, v čom sa práve vy nájdete.