8 tajomstiev žien, ktoré vždy vyzerajú štýlovo

Viete, o akých ženách hovorím. Stretávate ich v obchode, škole, práci, dokonca aj vo fitku. Vždy vyzerajú upravene bez viditeľnej snahy. Vždy ste žasli, ako to, že sú vždy oblečené tak dobre, ale nikdy ste nedokázali presne pomenovať, prečo je to tak. Tu je malý zoznam pravidiel, ako sa stať jednou z nich.

shutterstock_81412774#1 Vedia, že všetko je to o detailoch

Malé vyhrnutie rukáva. Detail v strihu kabáta. Strategicky uviazaná šatka. Malé detaily vytvoria módnu kreáciu aj z toho najnudnejšieho outfitu.

shutterstock_261634175#2 Špeciálnu pozornosť venujú tomu, ako oblečenie sedí

Dve základné pravidlá na to, aby oblečenie dobre sedelo: 1) Potrebujete vedieť, aké strihy sú najlepšie pre váš typ postavy a 2) skamaráťte sa s krajčírkou. Skrátenie nohavíc či zúženie šiat len o pár centimetrov môže spôsobiť neuveriteľný rozdiel.

shutterstock_337715492#3 Kombinujú podobné materiály

Nenazvem to témou outfitu, skôr o tom uvažujte ako o motíve, pojítku medzi jednotlivými kúskami. Ak napríklad chcete vyzdvihnúť rifľovú sukňu, skombinujte ju s vlnenými materiálmi, ktoré sú hrubšie, nie s hodvábom.

shutterstock_329093399#4 Nechty sú pre ne priorita

Možno si myslíte, že si nikto nevšimne, že je to už dva týždne od vašej poslednej manikúry. Omyl. Upravené ruky dotvárajú pocit elegancie a upravenosti.

shutterstock_235967980#5 Starajú sa o svoje veci

Tak, ako si ľudia všimnú vaše nechty, tak si všimnú aj uvoľnené nitky. Pred tým než odídete z domu, skontrolujte, či niekde netrčí nitka či blúzka, ktorú ste si obliekli, nie je pokrčená, či netreba pretrieť topánky…

shutterstock_252161002#6 Pridávajú do svojho šatníka nové trendy…nenápadne

Niektoré trendy sú jednoducho nenositeľné pre 98% žien. Štýlové ženy nie sú oblečené od hlavy po päty v najnovších trendoch. Vždy si vyberú jeden, ktorý nenápadne zakomponujú do svojho outfitu a potom ho doplnia neutrálnymi, klasickými kúskami.

shutterstock_298539623#7 Vedia sa obliecť pohodlne, nie rozgajdane

Veľký rozdiel. Ak máte pohodlné kúsky, ktorých sa nechcete vzdať, ako napríklad tenisky, udržujte ich v čistote a doplňte ich klasickými kúskami zo základného šatníka a budete v pohode.

shutterstock_347982023#8 Vyžarujú sebavedomie

Bez ohľadu na to, čo máte na sebe, vaše držanie tela hovorí za všetko. Takže bradu hore, vystrieť sa a všetko, čo máte na sebe, zrazu sedí, ako má.
Zdroj: www.purewow.com

Facebook komentár
Etta Henri

Etta Henri

Etta je tvor tvorivý a keď práve netvorí, trávi čas inak, samozrejme aktívne. Pravdepodobne sledovaním Gilmore Girls. Alebo filmov od Aronofskeho. Určite ju nikdy nikto nemôže obviniť, že nemá široký záber.