Dvadsiate piatkové slovo šéfredaktorky, unavená a šťastná zároveň

Unavená a šťastná zároveň pretavujem myšlienky, ktoré mapujú moje posledné dni plné strastí, do písma. Strasti som zažívala počas troch dní a nocí, kedy moja dcérka mala teploty až do 39,3°C.

Som ženou a matkou, ktorá sa farmaceutickým liekom vyhýba a v tomto duchu som robila všetky možné činnosti preto, aby som môjmu malému neviniatku nemusela podávať lieky. Zábaly boli najúčinnejšie. Pasovali sme sa aj s plnými nosnými dutinami a tu sme objavovali zázrak ich preplachovania kanvičkou na výplach nosa.

Počas tohto času som fungovala s minimálnym oddychom, v podobe pár hodín spánku. Keďže k mojej práci mi stačí notebook, pripojenie k sieti a telefón, tak som i pracovala. Dcérka už nemá teploty, nemusíme používať kanvičku na výplach nosa a ja prežívam veľkú radosť z toho, že sme to opäť zvládli bez liekov. Pri pohľade na ňu dáva všetko zmysel.

Poviem vám, som unavená a neviem, kedy sa mi podarí dospať hodiny, ktoré som prebdela. Pri pohľade do zrkadla v ňom vidím ženu, ktorá opäť „zachránila“ svoje dieťa. Odraz v zrkadle je síce ešte trocha šedý, ale táto daň vždy stojí za to.
Viem, že so mnou v tomto súhlasíte.

Krásne dni a užívajte…

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Žena so štýlom, áno, som žena, ktorá má štýl, tak ako každá z vás. Mám svoj štýl, ktorý je mojím vyjadrením sa. Mám svoj štýl a vďaka nemu nesplyniem s davom. Ten štýl ide zvnútra a ja sa mu plne oddávam.

Dostávajte každý týždeň do schránky naše články
Nikdy nedáme váš mail niekomu inému.