Farebný svet Angeliny a Brada?

Božská Angelina Jolie a božský Brad Pitt.
Malá súkromná svadba na zámku Miraval vo francúzskom regióne Provensalsko. Ich deti na obrade niesli prstene a rozhadzovali lupene kvetov. Nevestine šaty boli jedinečné. Zdobené kresbičkami ich detí. Ženích ohúrený krásou svojej ženy si dokonca zabudol dať kravatu… Veľký deň plný smiechu, krásnych chvíľ s rodinou a následný spoločný život rodiny ako v rozprávke.
Tak toto všetko je už minulosť.
Najslávnejší pár Hollywoodu, neustále pod dohľadom médií, ukončil spolužitie. Koniec rozprávky o krásnej princeznej a krásnom princovi.
Angelina Jolie, s prívlastkami ako najsexi žena planéty, vamp, či bohyňa krásy, je dcérou známeho hollywoodskeho herca Jona Voighta, držiteľa Oscara (Polnočný kovboj), a herečky Marcheline Bertrandovej. Narodila sa 4. júna 1975 v Los Angeles. Jej korene pochádzajú zo Slovenska. Prastarý otec Juraj Vojta, z otcovej strany, pochádzal z Košíc. Z matkinej strany je známy jej predok – žena, pochádzajúca z kmeňa Hurónov z roku 1649.
Angelina ako mladučká začínala s modelingom. Navštevovala hereckú školu, ktorú neskôr opustila. Prešla obdobím, keď chcela byť riaditeľkou pohrebného ústavu, chodila len v čiernom, bojovala s depresiami, drogami a samovražednými sklonmi. Po čase však opäť nastúpila do školy a vrátila sa k herectvu.
,,V srdci stále som a vždy budem mladá punkerka s tetovaním.“ A. Jolie
Jej prvým manželom bol herec Jonny Lee Miller (1996 – 1999). Druhým Billy Bob Thornton, filmový herec a režisér (2000 – 2003) a nakoniec herec Brad Pitt, s ktorým má tri biologické deti: Shiloh, Knox a Vivienne. Spolu adoptovali deti Maddoxa, Zaharu a Paxa. Angelina sa okrem filmu a réžii venuje aj charite. Angažuje sa v humanitárnych projektoch na celom svete, hlavne týkajúcich sa problematiky utečencov v rámci UNHCR. Od roku 2001 je Vyslankyňou dobrej vôle OSN.
William Bradley ,,Brad Pitt“, americký herec a filmový producent sa narodil 18. decembra 1963 v Oklahome. Vyrastal v katolíckej rodine ako najstaršie z troch detí. Jeho otec vlastnil prepravnú spoločnosť a matka bola školská poradkyňa. Vyštudoval Kickapooho strednú školu, po strednej škole začal študovať na Univerzite v Missouri žurnalistiku, grafický a reklamný design a reklamu. Od detstva sa veľmi zaujímal o film a všetko okolo neho. Nakoniec opustil vysokú školu a odišiel do Los Angeles. Tu si zahral v TV seriáli, robil rôzne práce. Predával na parkovisku, pracoval v reklame, než sa dostal do filmu. Päť rokov bol ženatý s herečkou Jennifer Aniston. Natočil množstvo filmov, ktoré môžeme zaradiť k atraktívnej filmografii.
Kvôli úlohe vo filme ,,Sedem rokov v Tibete“ (1997) má Brad zakázaný vstup na územie Číny.

Filmový pár žil spoločne 12 rokov, hoci zosobášení boli len od roku 2014. Angelina s Bradom sa zoznámili pri natáčaní filmu ,,Pán a pani Smithovci“. Vzbĺkla hollywoodska láska, ktorú sledoval celý svet.
Dnes je však všetko inak. Angelina podala žiadosť o rozvod so svojím manželom Bradom Pittom. Uviedol to v utorok 20. septembra pre americkú televíziu CNN zdroj oboznámený s dokumentom. V dokumentoch sa ako dôvod uvádzajú ,,neprekonateľné rozpory“. Spoločných šesť detí žiada Angelina zveriť do vlastnej opatery. Jej právnik sa vyjadril, že rozhodnutie herečky bolo kvôli ,,zdraviu rodiny“, s dátumom rozluky 15. septembra 2016.
Možno sa rozprávka filmových manželov zdala večná, no nestalo sa tak. Žijeme v realite a tá prináša reálne veci s reálnymi problémami, ktoré niekedy nekončia šťastne.

Zaujímavosť:
Angelina je tiež filmová režisérka. Vlani hrali manželia spolu v jej filme ,,Pri mori (By the Sea)“. Stelesňovali atraktívnych manželov na spoločnej dovolenke vo Francúzsku, pričom ich manželstvo bolo už v rozpade.
Samotná Angelina sa vyjadrila, že hrať manželov s problémami bolo očistné.

 

Vaša Iwka

Zdroj:/http://zivotopis.osobnosti.cz/angelina-jolie.php
http://www.hlavnespravy.sk/cnn-angelina-jolie-podala-ziadost-o-rozvod-s-bradom-pittom/834698

 

 

Facebook komentár
Iwka Bašnáková

Iwka Bašnáková

Mám svoj štýl a prezradím vám z neho niečo. Nosím ružové okuliare a úsmev na tvári.