Osemnáste piatkové slovo šéfredaktorky, rozhovory na cestách

Od štartu nového projektu magazínu Ženy so štýlom „Rozhovory na cestách“, ktorý sme pripravovali zhruba pol roka, uplynulo niekoľko dní. Toto nové dielo v sebe spája naše nápady, prvky a koncept magazínu Ženy so štýlom, ale inšpirovali sme sa aj za hranicami nášho krásneho Slovenska. V rozhovoroch na cestách vám budeme predstavovať zaujímavé ženy pôsobiace v rôznych oblastiach života. Uvoľnenou formou sa budeme venovať ich úspechom, tvorbe, tomu ako zvládajú svoju prácu, rodinu, každodennosti.

Moje spolujazdkyne ma doteraz vždy niečím prekvapili, obohatili, potešili, a s každou sme niečo „vyviedli.“ Prekvapenia, ktoré sme si pre nich pripravili my, v podobe spolucestujúcich sú v mojom ponímaní čerešničkou na torte.

Prvá, ktorá odštartovala náš projekt, bola speváčka Dominika Mirgová. V aute si spievam neustále a tak pokušeniu zaspievať si s „Domčou“, ako jej hovorí moja dcérka, sa nedalo odolať. Stopár, ktorý si k nám po ceste prisadol, bol Dominikin najlepší kamarát a moment jej prekvapenia bol tak úprimný, ako je ona sama. Uvoľnená atmosféra, ktorá vznikla v aute bola dôvodom toho, že sa ani jednému z nás nechcelo jazdu a rozhovor ukončiť.

Žena, ktorú uvedieme túto nedeľu, je dokumentaristka Diana Fabiánová, ktorú mnohé poznáte a ak nie, tak ju musíte spoznať. Jej pohľad na neveru možno pozmení aj ten váš. Pri myšlienke na Dianu, sa sama seba pýtam: „Nakoľko by ma zmenilo to, keby som s touto ženou trávila viac času?“


Krásne dni a užívajte…

Vaša, tiež so štýlom, Katarína 

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.