Pondelkový editoriál- nový začiatok.

Milé ženy a žienky so štýlom,

moje začiatky bývajú plné nadšenia, túžob, snov a obrovských plánov. Áno, presne preto, aby som z nich mohla ukrajovať, okresávať ich, vtesnávať ich do noriem reality. A aby predsa stále zostávali dosť odvážne a zaujímavé na realizáciu.

Pondelok nie je nijak zvlášť obľúbený deň. Skôr naopak. Ten z úplne opačného konca.
Lenže mne dnes začína nová éra v mojom živote – na poste šéfredaktorky tohto magazínu.
Sú životné cesty, o ktorých dopredu nemáme ani poňatie. A pre mňa je práve tento začiatok, cesta týmto smerom, smerom redaktorky a teraz už šéfredaktorky, niečo o čom som sa nikdy neodvážila ani len snívať. O to lepší pocit zažívam. Ako keď si z balíčka bonboniéry vytiahnete jeden, o ktorom netušíte ako chutí, ale keď ho vložíte do úst, okamžite si uvedomíte, že je to presne ten, ktorý vám jednoducho chutí najviac, ktorý bol vyrobený pre vás a vašu potrebu chutí.

Pondelok, nový týždeň a ešte stále začiatok nového roka. Moje editoriály, pomyselné “nakopávačky” do nového týždňa, budete dostávať každý týždeň práve v tento deň. Aby sme sa spoločne mohli tešiť na to, čo nás čaká, spoločne sa dozvedať nové informácie o zaujímavých ženách (a už aj mužoch), spoločne dávať “na frak” svojej nechuti, lenivosti, pohodlnosti, smútku, zasmušilosti a meniť ju na radosť zo života, smiech a nadhľad v rôznych, aj nie úplne príjemných, situáciách.

Na aké novinky sa teda môžete tešiť?

Ženy so štýlom majú rady mužov so štýlom, a tak ich v rôznej intenzite budeme zakomponovávať do svojich ženských, aj tých všeobecných, tém.
…Poskytneme vám mužský a ženský pohľad jedného páru na triviálne záležitosti bežných dní.
…Ženy so štýlom nemajú len dvadsať, tridsať, štyridsať, či paťdesiat rokov, ale aj o dosť viac (ale samozrejme to na nich vôbec nevidno, dávajú to najavo len svojimi životnými skúsenosťami), a tak budeme zvedavé aj na pohľad generácie našich mám a babičiek na určité záležitosti.
…Klásť otázky budeme ženám, ktoré sa na dlhší čas presťahovali do inej krajiny a budeme sa pýtať aj, prečo tam zostali, či naopak nezostali žiť.
…Zaujímavým mužom budeme klásť zvedavé, priam až všetečné otázky a už teraz sme zvedavé, ako si poradia s odpoveďami.
…Budeme sa zaoberať citlivými oblasťami v partnerstve aj šteklivými otázkami intimity.
…Medzi “veci”, ktoré každodenne zaberú dosť času, patrí aj jedlo. Recepty sú klasika,
ale jednotlivé suroviny si rozoberieme nielen našim sedliackym rozumom, ale aj s výživovou poradkyňou.
…A nejaké tie prekvapenia si zatiaľ necháme pre seba 😉

Veľké zmeny prichádzajú postupne a na to dobré si často treba počkať dlhšie. Tak to bude aj u nás, postupne, po troške, budeme pridávať, čo sme pre vás vymysleli a prichystali.

Najdôležitejšou novinkou, ktorá sa vás priamo dotkne, bude, že sa už čoskoro budete môcť prihlásiť na odber noviniek priamo do vašej e-mailovej schránky, a tak nestratíte prehľad o nových článkoch.

Tešíte sa? Ja veľmi. Odteraz s vami na každý pondelok 🙂

Vladena (veď ako inak) so štýlom <3

Facebook komentár
Vladena Vrabcová

Vladena Vrabcová

redaktor

Podčiarknuť svoju osobnosť oblečením znamená dodať sebaistotu vnútru a rozžiariť sa aj navonok.