Víkendová šestka šťastného života III.

Milé ženy so štýlom, tretia víkendová šestka, ktorou žijem, je na svete a k nej malý odkaz: “Keď je žena šťastná, šťastní sú všetci okolo nej.”

Buďte ženami, neberte mužom ich úlohu 

Buďte ženami, sme jemné inšpirujúce emočné bytosti, nerobte zo seba chlapov. Nechajte mužov, nech sa o nás starajú, nech nás ochraňujú, neberte im túto prirodzenú úlohu v živote, neberte im to, že sú pre nás dôležití a nenahraditeľní.

budtezenami

Urobte si čas na ľudí, na ktorých vám záleží

Sme tvory spoločenské, nemali by sme na to zabúdať. Vymeňte virtuálne stretnutia za ozajstné, teplé, ľudské, tak, ako to bolo kedysi. Ak vám na niekom záleží, nevolajte, nepíšte, stretnite sa s ním.

 urobtesicas

Zažite víkend len so svojím mužom

Odložte svoje deti, domácich miláčikov a choďte so svojím mužom niekam na víkend. Buďte len s ním, užívajte si to úžasné mužsko ženské spojenie, ktoré sa nedá ničím nahradiť. Užívajte si to, že ste milovaná a milujete.

 vikendsmuzom

Nesnažte sa ľuďom zapáčiť, buďte sama sebou

Na živote je krásna aj jeho rôznorodosť, možnosť výberu. Nemusia sa nám všetci páčiť, tak ako sa my nemusíme páčiť všetkým. Nesnažte sa ľuďom zapáčiť, pretože strácate samú seba, buďte autentická.

nesnazsazapacit

Vyhýbajte sa ľuďom, s ktorými vám nie je dobre

Čas plynie, nik ho nezastaví, nik ho nechytí, netrávte ho s ľuďmi, s ktorými vám nie je dobre, vyhýbajte sa im.

vyhýbajtesa

Vyriešte, urobte všetko do čoho sa vám nechce teraz

Každá z nás musí riešiť, robiť aj to, čomu by sa radšej vyhla, potom to odkladá, lebo sa jej do toho nechce. To neurobené, nevyriešené, odložené nám ale v mysli ostáva. Ťaživý pocit sa s pravidelnosťou ozýva. Vyriešme, urobme to hneď a ten ťaživý pocit bude preč.

 

vyriestevsetko

 

Užívajte si krásny víkend, ktorý sa už nebude opakovať.

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Prečítajte si tiež:
Víkendová šestka šťastného života I.
Víkendová šestka šťastného života II.

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.