Štvrté piatkové slovo šéfredaktorky

Tie dni ubiehajú ako voda, hovorí jedna moja kamarátka. Áno ubiehajú, a ja sa snažím ich prežiť čo najslobodnejšie v tejto neslobode, ktorú sme si na seba ušili. Akú „neslobodu“ mám na mysli? Musíme chodiť do práce, musíme platiť účty, musíme variť, musíme upratovať, musíme, musíme, musíme… A čo pre mňa znamená, prežiť deň čo najslobodnejšie? Znamená to, že musím, vymením za nemusím a robím len to, čo chcem :). Musím, za nemusím síce vymieňam s vedomím, že ma to počká, ale ten deň slobody stojí za to.

Tento týždeň sa pre mňa niesol v duchu takejto slobody vďaka jarným prázdninám dcérky. Niekoľko nocí strávených v CHÂTEAU GBEĽANY ešte pred jeho oficiálnym otvorením, bolo výnimočným zážitkom. Spala som v posteli, v ktorej ešte nikto nespal, jedla som s príborom, s ktorým ešte nikto nejedol… Celý kaštieľ bol len náš, môjho muža a našej dcérky, rozprávka.

Popri mojom slobodnom užívaní si, som čítala články, ktoré tu mali byť publikované.

Články o bývaní ma nabudili k zmenám. Vyhráva niekoľko štýlov, a tak to musí rozhodnúť môj muž. Keď som nerozhodná, čo nebýva často, tak velebím deň, kedy som ho stretla. Mať niekoho, komu dôverujete a on za Vás rozhodne, je tak oslobudzujúce.

Z článku 6 seriálov, ktoré odhaľujú ženské vnútro je pre mňa jednotkou tretí v poradí :). Od tohto seriálu som sa nevedela odpútať, a jeho koniec bol pre mňa šokujúci.

Teraz sa neviem odpútať od jednej zaujímavej knihy, písanej ľahkým perom, ktorej príbeh je nápaditý, prekvapivý a odvážny. Pre jej autorku mám mnoho prívlastkov, a som presvedčená, že pre mnohé z vás bude aj rozporuplná. Už čoskoro vám ich predstavím.

Majte krásne dni.

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.