5 vecí, ktoré ste nevedeli o Blake Lively

O Blake Lively sme písali v článku 5 filmov, ktoré sa dotknú ženského vnútra…

Napriek všadeprítomným paparazzi Blake Lively udržuje svoj život mimo očí verejnosti. Krásna herečka má vysnívaného manžela, malú dcérku, ktorej dali meno James a prednedávnom oznámila svetu, že je opäť tehotná. Vyjadrila sa, že detí chce mať kŕdel. Aj keď sa Blake vo všeobecnosti vyhýba médiám, za roky, ktoré strávila na výslní pár vecí prezradila. Tu je 5 vecí, ktoré ste o nej (možno) nevedeli.

1. Lively povedala, že jej idolom je Martha Stewart. Dokonca zachránila jej svadbu! “Naša svadba sa stávala čoraz väčšou pohromou a nevedeli sme, čo robiť, tak sme zavolali Marthe. Poslala svoj tím, ktorý bol úžasný. A potom zavolala svojim priateľom a vybavila nám najúžasnejšie miesto na svadobnú cestu v Južnej Karolíne. Toto všetko v deň našej svadby!”

1

2. Aj keď vyrástla v hereckej rodine, namiesto toho, aby snívala o kariére v Hollywoode, chcela ísť Blake na Stanfordskú univerzitu. Na kastingy začala chodiť na naliehanie svojho brata. “V strede školského roka sa rozhodol, že sa musím viac skultúrniť a zobral ma na dva mesiace do Európy, čo bolo dobre, pretože som študovala aj svetovú históriu,” povedala v roku 2006. “Keď sme boli v európe, posadil ma za stôl a spýtal sa: ‘Čo ideš robiť so svojim životom?’ Mala som 15. Tak spravil tabuľku s vecami, ktoré by ma mohli zaujímať, ale nič z toho nebolo to pravé a tak som začala chodiť na konkurzy.”

2

3. Po filme Sesterstvo putovných nahovavíc, začali jej fanúšikovia tvoriť nátlak, aby jej dali úlohu Sereny van der Woodsen v Gossip Girl. Táto kampaň sa dostala až ku kastingovému režisérovi tohto seriálu Davidovi Rapaportovi: “Bál som sa, či túto rolu nepríjme, alebo či sa bude páčiť ľuďom hore, pretože popravde, celý seriál stál na nej a s jej odchodom by skončil.” Čo Blake nakoniec presvedčilo, aby prijala, bola garderóba hlavnej postavy!

3

4. Napriek tomu, že hrá často divoké ženy, ktoré si užijú nejednu párty, Blake nikdy nevypila ani kvapku alkoholu. Ale priznala sa, že zákon porušila: pravidelne “pašuje” koreniny zo svojich ciest po svete. “Na cestách som v jednom kuse a vždy ma neuveriteľne poteší, keď objavím nové korenie alebo omáčku, ktoré nepoznám. Je to úplne šialené, ale raz som chcela omáčku z New Orleans, ktorú mi nechceli poslať kvôli colníkom. Tak som zavolala do reštaurácie a navrhla som im, nech kúpia plyšového macíka, skryjú omáčku do neho a pošlú mi ju, na čo mi logicky povedali, že nie sú pašeráci drog a nepošlú mi omáčku zo sladkých zemiakov.”

4

5. Blake závodne súťaží v počítačovej hre Guitar Hero, čo bolo dokonca pridané aj do scenára Gossip Girl. Dva roky pred tým, ako spoznala svojho manžela povedala:“Ak chlap so mnou dokáže hrať Guitar Hero, sedieť doma a pozerať Food Network a čítať magazíny, je to on. Nemyslím si, že je veľa mužov, ktorých by to bavilo.”

5

Zdroj: http://www.vogue.com/13450938/blake-lively-5-things-you-didnt-know/

gifs: www.giphy.com

Facebook komentár
Etta Henri

Etta Henri

Etta je tvor tvorivý a keď práve netvorí, trávi čas inak, samozrejme aktívne. Pravdepodobne sledovaním Gilmore Girls. Alebo filmov od Aronofskeho. Určite ju nikdy nikto nemôže obviniť, že nemá široký záber.