Víkendová šestka šťastného života IX.

Šťastie je vnútorný pokoj, pokoj v duši. K tomuto pocitu nepotrebujeme hmotné statky, diplomy, uznanie okolia… Byť štastnou je vaším rozhodnutím. Ako povedal Epikuros: “Šťastie je neprítomnosť strasti.” Už Epikuros grécky filozof, ktorý sa narodil 341 pred Kristom vedel, že tam, kde je trápenie, súženie, bolesť, šťastie nepríde.  Víkendová šestka je opäť šestkou, ktorú žijem a viem, že to funguje.

Pracujte na svojich snoch

Urobte všetky kroky a premeňte vaše sny na skutočnosť. Slová nedá sa, nedokážem to, vyčiarknite zo svojho slovníka. Vaše sny sa stanú skutočnosťou len s vaším pričinením.
6_1

 Posúvajte svoje hranice

Prekonajte sami seba, skúšajte nové veci, posúvajte svoje hranice, nevzdávajte sa, keď príde neúspech. Pozerajte len na svoj cieľ, prekážky nevnímajte.
6_2

Majte radi svoje prehry

Každá prehra vás posilní, ak prehráte, skúste to opäť, vaše sebavedomie narastie. Prehry sú len prípravou na výhry.
6_3

Objavte svoj potenciál

Objavte svoj potenciál, využívajte ho, začnite robiť to, čo vás baví a napĺňa. Pracujte na svojich silných stránkach. Investujte čas na rozvíjanie svojho potenciálu. Nemrhajte svojím potenciálom.
6_5

Obklopujte sa správnymi ľuďmi

Obklopujte sa ľuďmi, ktorých máte radi, s ktorými ste šťastné, ktorí vám presvetlujú život, prinášajú pozitívnu energiu, ktorí vás obohacujú, s ktorými je vám dobre.
6_4

Dôverujte svojmu partnerovi

Poskytnite svojmu partnerovi dostatočný priestor, dovoľte mu, aby naplno prejavil svoje JA. Nespútavajte ho, dôverujte mu.
6_6

 

Krásne dni, užívajte…

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.