5 vecí, ktoré ste nevedeli o Victorii Beckham

Transformácia Victorie Beckham z opálenej Posh Spice na módnu dizajnérku určite nebola náhodná. Do procesu navrhovania je zapojená natoľko, že sa z nej niekedy stáva živá manekýna, na ktorej sa veci skúšajú. Aj keď sa naoko za posledné roky uvoľnila (nosí baleríny!), jej oko pre detail je stále rovnako ostré. Čo však vieme o našej obľúbenej Posh Spice, na ktorú sa pozeráme už viac ako dvadsať rokov? Tu je päť vecí, ktoré ste o nej (možno) nevedeli.

1. Na konkurze Victoria veľmi zariskovala, ale nakoniec sa ukázalo, že urobila dobre. Každá uchádzačka totiž spievala popovú pesničku, ale Posh si vybrala ‘Mein Herr’ z Cabaretu. Mala za sebou muzikálové vzdelanie, takže to pre ňu bola logická voľba. Nakoniec, bol to práve muzikál Fame, po ktorého pozretí sa ako malá rozhodla, že bude hviezda.

v1

2. Muzikál Fame inšpiroval aj názov jej memoáru Learning to Fly, ktorý vydala v roku 2001. Za exkluzívnu ukážku zaplatil vtedy anglický bulvárny časopis Hello! astronomickú čiastku. Pošuškávalo sa, že išlo o najväčšiu sumu za ukážku memoáru vôbec. Presná cena sa nevie, ale zasvätení hovoria o sume blízkej miliónu libier.

v2

3. Victoria sa nepohybuje len v zákulisí módy. V roku 2006 sa prešla po móle na prehliadke Roberta Cavalliho v jednoduchej, sexy róbe. Po prehliadke zhodnotila, v akom oblečení žena najlepšie zaujme muža: „Takéto oblečenie je jednoduché, ale sexy: vysoké opätky, obtiahnuté džínsy a tričko.“ Cavalli o svojej modelke a múze povedal, že je herečkou oblečenia, pretože dokáže interpretovať, čo má na sebe.

v3

4. Nestarnúca klasika je silným faktorom VB značky. Victoria, ktorá sa počas éry Spice Girls obliekala podobne vyzývavo ako väčšina pop hviezd, povedala, že nechce navrhovať oblečenie, ktoré starne. Jej cieľom je, aby kúsky z jej kolekcií mohli svojim majiteľkám slúžiť aj niekoľko rokov.

v4

5. Jeden z najslávnejších párov na svete, Victoria a jej manžel David, sa skoro nedali dohromady. Pár, ktorý je spolu už od konca deväťdesiatych rokov, bol ohrozený Davidovou hanblivosťou. Victoriu obdivoval z diaľky už dlhšie, ale stretli sa až v roku 1997 na futbalovom zápase. Keď sa konečne stretli, zoznámili sa, ale David sa neodhodlal a s dlhým nosom odišiel naspäť do Manchesteru. Osud bol však na jeho strane. O pár týždňov neskôr sa stretli znovu a tentokrát si od Victorie vypýtal číslo. Tá mu ho v rýchlosti napísala na letenku, ktorú má David že vraj odloženú dodnes a zvyšok je, ako sa hovorí, história.

v5

Zdroj: http://www.vogue.com/13399241/victoria-beckham-brand-style-new-york-fashion-week/

gifs: www.giphy.com

Facebook komentár
Etta Henri

Etta Henri

Etta je tvor tvorivý a keď práve netvorí, trávi čas inak, samozrejme aktívne. Pravdepodobne sledovaním Gilmore Girls. Alebo filmov od Aronofskeho. Určite ju nikdy nikto nemôže obviniť, že nemá široký záber.

Dostávajte každý týždeň do schránky naše články
Nikdy nedáme váš mail niekomu inému.