Druhé piatkové slovo šéfredaktorky

Je opäť piatok, krásne slnečné ráno, a ja pri šálke horúcej kávy, za zavretými dverami mojej kancelárie, píšem pre nás všetky. Je tu ticho až do prvého zaklopania, kým ma niekto z tímu nevyruší, a samozrejme, že bude mať na to vážny dôvod.

Piatok, toto slovo pôsobí na mňa ako zaklínadlo, zvoľňujem tempo, miestami šialené, a vo mne sa rozlieva príjemné teplo.

Som šťastnou mamou, mám dve krásne dcérky a pravidelne sa hrávame hru: Čo ťa potešilo a čo ťa zarmútilo? Hra je veľmi jednoduchá, kľúčová je otázka po vyslovení ktorej sa mi otvárajú svety mojej malej i veľkej dcérky. I cez túto vetu ma púšťajú do svojich svetov. Aj ja vás teraz cez túto vetu pustím do svojho sveta.

Tak teda čo ma potešilo a čo zarmútilo tento týždeň?

Potešil ma rozhovor pri rukolovom šaláte s avokádom a mangom, káve a sladkom zhrešení, menom tiramisu s fotografkou Katou Sedlak. Fotografie tejto talentovanej, očarujúcej ženy a matky pozná i svet a zaručene vás chytia za srdce. Na rozhovor s ňou a ochutnávku z jej tvorby sa môžete tešiť už budúci týždeň.

Potešením pre mňa bolo i niekoľko milých pracovných pozvaní a na jedno z nich, ktoré bude už čoskoro, sa teším tak inak. A prečo? Pozvanie síce prišlo na Šiesty zážitok s Katarínou Mikle, no stretnúť sa mám s aktívnou ženou so štýlom, ktorá by sa mala objaviť aj na týchto stránkach.

A čo ma zarmútilo?

Málokedy ma niečo zarmúti, som večný optimista, úsmev na tvári je moja prirodzená výbava.

A čo Vás tento týždeň potešilo?

Vaša tiež so štýlom Katarína

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.