Keď žena prežije víkend s Leonardom DiCapriom.

Pojem víkend vo mne evokuje dostatok spánku. Teším sa, že môžem ignorovať telefón, mať vypnutý budík a spať. Toľko, koľko sa ráči môjmu telu. A môjmu telu sa ráči naozaj dosť. Keď už otvorím oči, tak je to z dôvodu prirodzených nutností.

Ranná káva. Voňavá kávička ma nasleduje opäť do postieľky a až potom začína pre mňa deň. Telefonáty s blízkymi, priateľmi, novinky na nete a tak. Premyslím si, čo urobím ako prvé a pustím sa do domácich povinností. Pokiaľ nepríde nečakaná zmena. Ale tá dnes nepríde. Som typ, čo má radšej veci a myšlienky upratané. Tento víkend ma čakalo večerné leňošenie s Leom. Teda, aby ste rozumeli, film s Leonardom DiCapriom.

,,Leo“, úžasný herec, s neskutočnou charizmou, ktorého filmy ja môžem. Všetky! Odborníci majú často na skvelých hercov iný názor. To preto, že sú odborníci.. A kedže ja odborník nie som, môžem si dovoliť vyzdvihnúť sympatie komu ja chcem. Ha..

Leonardo ako hrdina, ktorý v neľahkom boji zdolá nepriateľov, prekoná všetko zlé, a nakoniec dobro víťazí nad zlom. Aj keď až tak doslova to nie je. Pri napínavých scénach sa chúlim do klbka a súcitim s hlavným hrdinom. Dokonca občas mierne vykríknem od strachu – to ako prežívam dej.

Som fajnšmeker hlavne európskych filmov, no nepohŕdnem ani americkými. Ozaj, vedeli ste, že ,,americký“ Leo nie je až tak americký? Z matkinej strany má pôvod v Rusku a z otcovej v talianskom Neapole. Že by preto tie moje sympatie.?? Možno…

Inak Leo, aj keď stále nemá vytúženého Oscara, sa cíti vo svojom živote šťastný. Má svoju rodinu, priateľov a uvedomuje si, čo v živote dosiahol. Čo si budeme hovoriť, je to proste pán herec. S neskutočnou charizmou.. Vo svojom živote si siahol na samé dno. Trikrát bol na hranici života a smrti. V médiách na etonline.com písali o jeho ohrození života. Raz pri potápaní v Juhoafrickej republike mu vošiel do klietky žralok belavý a takmer sa doňho zakusol. Inokedy pri tandemovom zoskoku sa im neotvoril padák, pretože bol zamotaný. Tak ho odrezali, no zamotaný bol aj druhý. Našťastie všetko dobre dopadlo. A do tretice, sedel na palube lietadla smerujúceho do Ruska, keď videl ako im explodovalo krídlo. Museli núdzovo pristáť.

No nie je ten Leo hrdina? Uznajte, že áno. Môj víkend s Leonardom bol prežitý podľa mojich predstáv. Už teraz v hlave spriadam plány na ten ďalší.

Facebook komentár
Iwka Bašnáková

Iwka Bašnáková

Mám svoj štýl a prezradím vám z neho niečo. Nosím ružové okuliare a úsmev na tvári.