Keď je žena šťastná, potom je aj celá rodina

Na to, aby rodina fungovala v harmónii, je nutné, aby sa jej členovia rovnako tak harmonicky cítili. A ak si nalejeme čistého vína, tak treba povedať, že žena je tá, ktorá túto harmóniu a harmonický domov vytvára a udržuje.

Keď do rodiny prídu deti, je to zväčša práve žena, mama, ktorá pofúka rozbité koleno a láskavo otvorí náruč. Ktorá sa so svojimi ratolesťami mazná, blázni a vyvára im samé dobroty. Svojmu mužovi je oporou, partnerkou v dobrom i v zlom a v rozhodnutiach ho podporuje. S láskou.

Keď je žena šťastná, potom je šťastná rodina, celé mesto, celá krajina, celý svet

Žena je bytosť, ktorá prináša celoživotné obety pre blaho svojej rodiny, je tou, od ktorej závisí všetko ostatné. Ženy majú všetky predpoklady na to, aby mohli vytvoriť láskyplné domovy plné pohody a radosti.

Na to, aby žena mohla túto harmóniu šíriť navôkol, potrebuje byť najprv šťastná sama so sebou. Žiadna iná osoba na svete ju nemôže v skutočnosti urobiť šťastnou, ak tento pocit neprichádza z nej samej, z jej vnútra. Pochopiť seba, uvedomiť si to, že byť ženou je dar. Cítiť sa vo svojej koži dobre, vnímať svoju ženskosť a prijímať všetky zmeny, ktoré so sebou život ženy prináša.

Nik iný – len žena má schopnosť priviesť na svet malý uzlík radosti, naložiť si na plecia všetko dobré aj zlé a uniesť to. A dokonca s takou gráciou.

Lu

 

Prečítajte si tiež: Po boku úspešných mužov stoja silné ženy

Facebook komentár
Lu Ladecká

Lu Ladecká

Som lojálna voči veciam, ktoré mám rada. Predtým než si ich obľúbim, podrobím ich dôkladnému prieskumu. Mám svoj štýl a ísť do hĺbky je jeho dôležitou súčasťou.