Objednajte si svojho vysnívaného partnera

Tak milé dámy, podržte sa – kedysi som sa dozvedela, že láska sa vraj dá objednať. Na prvé počutie to znie možno trošku divne, ale niečo na tom možno bude.

Postup je taký, že si je potrebné ozrejmiť, aký ten Pán Dokonalý má byť. Nepostačuje sa nad tým zamyslieť, je potrebné si ho „objednať“ 🙂 .

Čiže pekne si to spísať na papier – zhruba ako by mal vyzerať, aké by mali byť jeho vlastnosti. Či má rád deti, akú by mal mať prácu, či je extrovert alebo introvert. Ak milujete šport, nezabudnite si objednať takého muža, ktorý ho má rád tiež. Vzťah extroverta s introvertom, športovca s nešportovcom síce šancu má, no vy si môžete objednať presne takého, po akom vaša dušička piští. Nevynechajte nič, napíšte tam všetko – v tomto prípade prestaňte byť skromná.

obj-partnera

Partnera mám už objednaného. Čo teraz?

Dennodenne si objednávku čítajte – až kým sa ju prirodzene naučíte naspamäť. Keď sa to stane, odložte ju. Viac sa k nej už nevracajte. Nezaoberajte sa tým, ako sa to stane a kedy to bude – v tom správnom okamihu to určite spoznáte.

Ako to funguje?

Tým, že ste si presne stanovili, kto bude váš partner a objednali si ho, každý deň ste si to raz prečítali, sa to dostalo do vášho podvedomia. A teraz sa pochopiteľne vaša pozornosť bude zameriavať presne na tých správnych mužov (či už si to uvedomovať budete alebo aj nie). Je to také jednoduché, a ak ste single, rozhodne nemáte čo stratiť – jedine získať muža svojich snov.
Zapamätajte si, že partnera si vyberáte vy samy. Musíte si vybrať takého muža, ktorý vyhovuje vám – nie vašej mame, otcovi či kamarátke. Pretože žiť s ním nebudú oni, ale vy.

Lu

Prečítajte si tiež: 5 komunikačných tipov pre romantický vzťah

 

Facebook komentár
Lu Ladecká

Lu Ladecká

Som lojálna voči veciam, ktoré mám rada. Predtým než si ich obľúbim, podrobím ich dôkladnému prieskumu. Mám svoj štýl a ísť do hĺbky je jeho dôležitou súčasťou.