Randiť celý mesiac a každý deň s iným mužom?

Viete si predstaviť, že randíte 31 dní, celý mesiac máj, lásky čas, a každý deň s iným mužom?

Odvážne? Nerozumné? Šialené? Hlúpe? Neprípustné? Zábavné? Zaujímavý experiment?

IMG_2306Hmmm, keď sa mi v kníhkupectve dostala do ruky kniha od Iva Roze s príznačným názvom „Rande, aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech“, zbežne som ju prelistovala a začítala sa, moje pocity boli zmiešané. Napriek tomu, alebo práve preto som sa ju rozhodla prečítať.
Autorka knihy v nej popisuje svoje zážitky, ktoré zažila počas mesiaca máj, pričom tento celý mesiac prerandila a každý deň s iným mužom.

Iva Roze, je česká novinárka a publicistka.

K tomuto, nazvime to „experimentu“, autorku motivoval kamarát, ktorý jej v jeden večer pri víne prezradil, že dievčatá už na neho nestoja frontu, tak ako bol zvyknutý, a že ženám sa to prirodzene stáva ešte skôr ako mužom. Potom predniesol pamätné súvetie:
„Tebe ten vlak ešte jazdí, ale príde deň, kedy ti tiež prestane jazdiť.“
Iva Roze s uvedomením si svojho veku (38 rokov), toho, že je rozvedená, bezdetná a presvedčená, že v živote urobila úplne zle dve zásadné rozhodnutia a to, že sa vydala veľmi mladá a  rozviedla sa veľmi stará, dostala nápad. Začalo ju totiž zaujímať, či je naozaj ťažké pre ženu v takom „pokročilom“ veku nájsť si kvalitného partnera. Od nápadu bolo blízko k činu a tak napísala dopis svojim priateľom a poprosila ich, aby jej pomohli nájsť niekoho na randenie. Potom tento dopis zavesila na internete do všetkých skupín v ktorých sa „pohybujú“ zaujímaví muži a čakala.
Máj bol pre Ivu veľmi náročný, priniesol jej nových kamarátov a potenciálnych milencov. Zistila, že muži nie sú o nič jednoduchší než ženy. Dookola opakujú, že sú nekomplikovaní, pretože im stačí ku šťastiu len sex a jedlo. Je to taký výkrik chlapskej súdržnosti. Keď príde reč na to, čo sa im naozaj páči a čo ich irituje, objaví sa pred vami takmer nekonečná škála všetkého možného. Muži radi hovoria za celé mužské pokolenie a pre ilustráciu tu je vzorka výrokov, ktoré Iva pri randení počula.

Výrok číslo 1
„Žiadnemu chlapovi sa nepáčia zaguľatené ženy. Tak to majú všetci chlapi. Nepoznám chlapa, čo sa neotočí za modelkou.“
Výrok číslo 2
„Chlapom sa nepáčia chudé ženy. Modelky sa páčia len gayom.“
Výrok číslo 3
„Každý chlap onanuje trikrát denne. To je úplne normálne.“
Výrok číslo 4
„Normálne je onanovať raz za deň. To ti povie každý chlap.“
Výrok číslo 5 a Ivin favorit
„Každý normálny chlap chce úplne normálnu ženskú.“

Ako prežívala Iva jednotlivé dni, prezrádzať nebudem :), no 1. jún,oslávila s radosťou dieťaťa, so zmrzlinou v ruke. To ale ešte nevedela, aké následky bude mať toto jej mesačné randenie…

Krásne dni, užívajte

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Zdroj:/kniha „Rande, aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech“, Iva Roze

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Žena so štýlom, áno, som žena, ktorá má štýl, tak ako každá z vás. Mám svoj štýl, ktorý je mojím vyjadrením sa. Mám svoj štýl a vďaka nemu nesplyniem s davom. Ten štýl ide zvnútra a ja sa mu plne oddávam.

Dostávajte každý týždeň do schránky naše články
Nikdy nedáme váš mail niekomu inému.