Štýlová hydratácia

shutterstock_306580265

Blížiacim sa letom premýšľame viac o sebe, o tom, ako čo to ešte vylepšiť malou diétkou či cvičením. Alebo premýšľame nad zmenou kozmetických krémov, ktoré nahradzujeme viac hydratačnými, vhodnejšími na leto a podobne. Uvedomujeme si tiež, že tak ako pri diéte či cvičení, je dôležitý pitný režim. S príchodom horúcich dní ho zvyšujeme o niečo viac ako inokedy. Pijeme vodu čistú, minerálnu, sýtenú či nesýtenú. Alebo si vychutnávame osviežujúce čaje, zelené, bylinkové, ovocné, všetko záleží od našej chuti a obľúbenosti. Ak netrpíte chorobou, možností výberu je naozaj veľa. No ak aj dávame niektorým nápojom prednosť, ideálne je občas ich striedať.
Čisté vody a minerálky kupujeme v sklenených alebo PET fľašiach. PET fľaše sú síce nerozbitné, ľahké, a po vypití vody ich môžeme jednoducho vyhodiť. No z ekologického a estetického hľadiska to nie je ideálne.
,,Štýlová žena môže pitný režim dodržiavať štýlovo, so štýlovou fľašou v ruke.“
Ako? Tak, že samotné pitie bude zábavou. Mať vlastnú ,,štýlovú“ fľašku na nápoj nie je nič náročné. Každá sme iná, jedinečná. Kabelky nosíme podľa vlastného vkusu, tak prečo nemať svoju ,,fľašu vody“. Ak sme aspoň trošku kreatívne, môžeme si vytvoriť na obyčajnej fľaši vlastný štýl. Stačí vybrať ideálnu veľkosť sklenej fľaše vhodnej aj do kabelky a ostatné je na nás. Technika zdobenia sklenenej fľaše je rôzna a záleží, či sú naše nápady bláznivé, alebo chceme len niečo malé, čo nás bude vystihovať. Môžeme si namaľovať umývateľnými farbami malý obrázok, skúsiť inú techniku dekorovania skla, ktorých je na internete na výber dosť. Alebo kúpiť fľašku s motívom. Ak nechcete nič bláznivé, okaté, sú aj iné možnosti.

V špeciálnych predajniach dostať balené vody v skle, z prameňov, čo zodpovedajú najvyšším kritériám kvality. Ak si jednu takú kúpime, môžeme ju požiť ako,, štýlovku“. Majú zväčša širšie hrdlo a dajú sa naplniť čímkoľvek. Predstavte si nakrájané ovocné kúsky jahôd, melóna ,citrónu, mäty, zázvoru a máte nadekorované varianty vždy podľa vlastnej chuti. Vyzerá to krásne, nehovoriac o blahodárnych účinkoch takéhoto nápoja. Nezabudnite, prvoradý je ale pitný režim a je jedno z akej bude fľaše. Ak si ho ale ,,obvzláštnite“ svojou ,,štýlovkou“, deň môže byť krajší a veselejší.

Prajem veľa šťastia vašim nápadom. 🙂

Vaša Iwka

 

Facebook komentár
Iwka Bašnáková

Iwka Bašnáková

Mám svoj štýl a prezradím vám z neho niečo. Nosím ružové okuliare a úsmev na tvári.

Dostávajte každý týždeň do schránky naše články
Nikdy nedáme váš mail niekomu inému.