Týmto snom vždy venujte pozornosť

Vo všeobecnosti je snívanie odrazom nášho bdelého sveta. Symboly v našich snoch môžu mať vplyv na naše životy. Sú to dôležité obrazy, ktoré nám dávajú možnosť nahliadnuť do seba, ale len ak sú správne pochopené. Tu je 6 častých snov a ich možný význam.

Lietajúce sny sú veľmi časté. Lietanie predstavuje slobodu, takže keď letíme, sme si vedomí pocitu sily alebo jeho nedostatku. Váš stav mysle by mal odhaliť tento let v sne. Hladké vzlietnutie je požehnaním, ale pád pri lete môže značiť morálny problém. Podľa hinduistov, lietanie predstavuje schopnosť astrálneho cestovania. To znamená, že môžete letieť do skutočných miest vo svojom sne.

2

Sny o jedle môžu odrážať nesplnené túžby. Ak nie sme spokojní so životom, môžeme mať tendenciu pokúšať sa nasýtiť v našich snoch a to práve jedlom. Každé jedlo, ktoré sa objaví vo sne, môže mať osobitný význam, určovaný najmä jeho tvarom a farbou. Napríklad orech predstavuje duševné schopnosti, zatiaľ čo mango zvyčajne predstavuje chtíč.

Sny o prenasledovaní sú indikátorom úzkosti a strachu, pretože sme v nich zraniteľní. Ako sa vysporiadate s prenasledovaním vo svojich snoch odráža, ako zvládate tlak a stres vo svojom živote. Byť prenasledovaný môže symbolizovať vyhýbanie sa konfrontáciám, ale môžete tiež toto použiť ako nástroj. Otočiť sa a čeliť vášmu prenasledovateľovi vám môže pomôcť čeliť zložitým situáciám vo svojom každodennom živote.

Mystické objekty v sne, napríklad kríž alebo jednorožec sa zvyčajne týkajú túžby veriť v niečo duchovné alebo vyššiu moc. Niečo vo vašom živote vám môže byť skryté. Vo svojom sne to cítite a dávate tomu neznámemu zvláštny význam.

Nahota v sne môže mať rôzne významy v závislosti od vašej terajšej životnej situácie. Odevy vždy symbolizujú utajenie, pretože ľudia sú jediní, ktorí pod nimi skrývajú svoje telo. Ak sú všetci ostatní oblečení, byť nahým reprezentuje zraniteľnosť. Nahota v sne môže tiež znamenať, že skrývate niečo o sebe a bojíte sa, že to ostatní zistia. A naopak, môže to tiež znamenať, že máte len túžbu byť stredobodom pozornosti.

3Zvieratá v sne majú špecifické významy v závislosti od toho, o aký typ zvieraťa ide. Všeobecne platí, že zviera buď tvorí súčasť vašej osobnosti alebo vašich obáv a nádejí. V prípade, ak je zviera divoké, pravdepodobne to súvisí s vašou neskrotnou podvedomou časťou vašej osobnosti. Pokiaľ sa jedná o domestikované zviera, je to buď vaša vedomá skrotená myseľ alebo konkrétne zviera, ktoré má zmysel vo vašom živote. Stále existuje veľa kultúr, ktoré veria, že zviera v sne predstavuje totem ducha – zviera, ktoré je vašej osobnosti najviac podobné.

Lu

Prečítajte si tiež: Plniť si sny kedykoľvek, nie je nemožné. Neveríte? Tieto ženy sú toho dôkazom.

Voľne preložené z https://www.horoscope.com/us/editorial/editorial-article.aspx?UniqueID=181&CRC=920F537B3C2037E62075ECDB7C852C90

Facebook komentár
Lu Ladecká

Lu Ladecká

Som lojálna voči veciam, ktoré mám rada. Predtým než si ich obľúbim, podrobím ich dôkladnému prieskumu. Mám svoj štýl a ísť do hĺbky je jeho dôležitou súčasťou.