Victoria Beckham, bývalá “spajska”, dnes nóbl mama

Victoria sa narodila 17. apríla 1974 ako Victoria Caroline Beckham v anglickom Harlowe. Študovala na Jasonovej divadelnej škole, venovala sa tancu a modelingu. Spievala v skupine Persuasion.

Preslávila sa ako členka hudobnej skupiny Spice Girls, ktorá v 90-tych rokoch 20. storočia patrila k najúspešnejším dievčenským skupinám na svete.

Je známa aj pod prezývkou ,,Posh“, čo znamená ,,Nóbl“. Presadila sa ako sólová speváčka.
Postupne sa však začala venovať móde. Stala sa módnou návrhárkou a modelkou. Ako modelka sa ocitla na titulných stranách najprestížnejších módnych časopisov.

Bola reklamnou tvárou talianskeho návrhára Armaniho

V roku 1999 sa vydala za slávneho britského futbalistu Davida Beckhama. Patria k najsledovanejším a najúspešnejším párom v šoubiznise. Majú spolu štyri deti, troch synov a jednu dcéru.

Jej manžel však túži aj po piatom dieťati… Ktovie…

Victoria je jednou z najuznávanejších módnych návrhárok. Získala označenie ,,módna ikona“. Svojimi účesmi sa stala vzorom pre mnohé ženy po celom svete. Okrem módy sa venuje naplno rodine, deťom a manželovi.
Zbožňuje domáci relax. Keď sú už deti v posteli, vtedy sa venuje sama sebe, dopraje si napríklad pleťovú masku.

,,Sme naozaj oveľa normálnejší, ako si ľudia myslia,” povedala.

Jej manžel sa počas kariéry stal inšpiráciou nielen pre ňu a ich deti, ale aj pre milióny ďalších ľudí. Dnes sa však tešia z toho, že môžu oveľa viac času tráviť ako rodina. Pre mnohé mamičky sú celebrity inšpiráciou. A celebritné pracujúce mamičky sú zas vzorom svojim deťom. Ukazujú hodnotu práce, čím deti odmalička vedú k zodpovednosti.
Victoria ako svetoznáma módna návrhárka a bývalá členka dievčenskej skupiny, získala aj titul najinšpiratívnejšej matky zo sveta šoubiznisu.

,,Neviem, ako to robím. Asi ako každá iná matka.“ Priznáva však, že s deťmi jej vypomáha aj pestúnka: „Pre svoje deti by som urobila čokoľvek. Milujem však aj svoju prácu.“

Obaja s manželom vyrastali s tvrdou výchovou, za čo ďakujú svojim rodičom. Aj svoje deti vychovávajú prísne, aby ich naučili rešpektovať iných, k úcte a zdvorilosti. Doma majú vraj niečo, ako trestnú lavicu, kde si sadne dieťa v prípade, ak niečo vyvedie. Na lavici tak môže popremýšľať o svojom nevhodnom chovaní.

Victoria dohliada, aby si deti plnili školské povinnosti a chodili v pevne stanovený čas do postele. Aby deti mali stanovený poriadok. Napriek tomu, že sú s manželom prísni a dôslední, sú dobrými a citlivými rodičmi.
Slávna mamička má svoju prácu, ktorá ju napĺňa a má svoju úžasnú rodinu, ktorá je pre ňu všetkým. Victoria sa rada delí o mamičkovské rady aj s inými mamičkami.

Chodila sa k nej priúčať aj jej priateľka, známa britská speváčka Adele

Adele považuje Victoriu za veľmi zábavného človeka a je nadšená, keď sa môžu stretnúť spolu aj s deťmi.
Victoria kedysi trpela nízkym sebavedomím a pocitom menejcennosti. Bolo tak v čase slávy v Spice Girls. Pritom vždy vynikala ženskosťou a eleganciou. Odkedy vstúpila do módneho priemyslu, má v šatníku len jednoduché a nadčasové elegantné kúsky. Ako sama prezradila, návrat k prirodzenosti a zachovaniu si statusu dámy prišiel súčasne s úlohou matky.
Victoria, ikona, ktorá inklinovala nakoniec viac k móde, ako k hudbe. Proste ,,Posh“ – Nóbl.

 

Vaša Iwka

 

Prečítajte si tiež: Julianne Moore, ryšavka s charizmou

 

Zdroj:/https://osobnost.aktuality.sk/victoria-beckham/

 

Facebook komentár
Iwka Bašnáková

Iwka Bašnáková

Mám svoj štýl a prezradím vám z neho niečo. Nosím ružové okuliare a úsmev na tvári.

Dostávajte každý týždeň do schránky naše články
Nikdy nedáme váš mail niekomu inému.