Víkendová šestka šťastného života V.

Milé ženy so štýlom, buďte v rovnováhe, vyjadrite svoje pocity, buďte morálne a čisté, uvedomujte si svoju silu a energiu, vážte si svoj čas a peniaze, pozor na samozvaných koučov, vnímajte pozitívne stránky na svojom partnerovi.

Buďte v rovnováhe

Život je krásny vo svojej jednoduchosti, len my si ho robíme zložitým. Zbavte sa nefunkčných programov, ktoré nám hovoria, že byť nešťastným, báť sa a hájiť si svoj názor za každú cenu, patrí k životu. Nájdite svoj vnútorný pokoj.

rovnováha

Vyjadrite svoje pocity

Potláčať svoje pocity len preto, aby ste niekoho neurazili, nezranili, nie je správna cesta. Vyjadrite úprimne svoje pocity, povedzte čo máte na srdci a vzťahy sa vyčistia, zvýši sa ich kvalita. Možno o niektoré prídete, ale to budú určite tie, ktoré boli pre vás nezdravé.

pocity

Buďte morálne a čisté

Konajte v súlade s morálkou. Nedovoľte, aby vás ovládlo vaše horšie ja a oberalo vás o váš pokoj, silu, rozkvet a hojnosť. Buďte morálne, čisté a nikdy nemôžete prehrať.

 moralne a ciste

Uvedomujte si svoju silu a energiu naplno

Uvedomujte si naplno sami seba, všetky svoje vlastnosti, svoje telo, svoju silu, svoju energiu. S týmto uvedomením, budete životom kráčať s ľahkosťou.

 sila energia

Vážte si svoj čas a peniaze, pozor na samozvaných koučov

Rýchle riešenia v tomto smere neexistujú, no všetky múdrosti, odpovede a návody máte v sebe. Stačí vrátiť sa k sebe samej, do seba.

koučing

Vnímajte pozitívne stránky na svojom partnerovi

Spomínate si na začiatok vášho vzťahu? Vnímali ste len pozitívne stránky svojho partnera, negatívne ste si nevšímali. Hovorí sa, že ste mali ružové okuliare. Prečo by to teraz malo byť inak? Vnímajte len jeho pozitívne stránky a užívajte si ho.

partner

 

 

Krásne dni prajem a užívajte :).

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Víkendová šestka šťastného života I.
Víkendová šestka šťastného života II.
Víkendová šestka šťastného života III.

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.