5 vecí, ktoré ste nevedeli o Kate Middleton

Každý deň je príležitosť na sledovanie Kate Middleton, vojvodkyne z Cambridgeu. Či už sú to jej neuveriteľné vlasy ako z reklamy na šampón, alebo jej rodina s rozkošnými deťmi. Vojvodkyňa fascinuje nielen svojich britských poddaných, ale aj celý svet. Od momentu, keď sa do seba s princom Williamom zamilovali, už ubehlo pár rokov a Kate si stihla získať svet tak, ako kedysi princezná Diana. Dočítať sa o nej môžete kadečo, ale tu je 5 vecí, ktoré ste o nej (možno) nevedeli.

Kate bola scestovaná už odmalička. Od dvoch do štyroch rokov bývala v Jordánsku spolu so svojimi rodičmi a sestrou. Jej otec bol manažér British Airways a jej mama bola bývalá letuška na materskej dovolenke. Predtým než Kate prišla na univerzitu St. Andrews, kde stretla skromného chlapca menom William z Walesu, dala si ročnú pauzu, ktorú strávila vo Florencii študovaním renesančnej kultúry, dokonca sa vydala s charitou do Chile.

cestovanie

Tak ako väčšina dievčat, ktoré vyrástli v deväťdesiatych rokoch, aj Kate bola zamilovaná do princa Williama. Šušká sa, že mala dokonca jeho plagát na stene. Jej kamarátka Jessica Hay o tomto povedala: „Vždy, keď sme sa rozprávali o chlapcoch, ktorí sa nám páčili, Kate povedala, že sú trošku neotesaní a že nikto nie je taký ako William.“ Kate mala priateľa na strednej (Willem Marx, dnes novinár) a pred Williamom randila so študentom práva Rupertom Finchom. Všetko sa však skončilo (alebo začalo?), keď sa Kate, William a pár spoločných priateľov stali spolubývajúcimi počas štúdia na St. Andrews.

dva

Skôr než sa Kate stala profesionálnou princeznou, mala normálnu prácu. Keď v roku 2005 zoštátnicovala, stala sa asistentkou nákupcu pre londýnsky reťazec Jigsaw. Priznala, že asistentkou bola doslova, dokonca donášala kávu, až kým v roku 2007 neodišla.

normal

Kateina najobľúbenejšia vôňa je Jo Malone Orange Blossom. Na jej požiadavku v deň jej svadby horelo nespočetné množstvo aromatických sviečok s touto vôňou pod javorovými stromami, ktoré boli do Westminster Abbey dovlečené tiež. Ale nebola to jediná vôňa, ktorá v ten deň vyvoniavala. Ako prejav lásky svojmu budúcemu manželovi mala Kate vo svadobnej kytici kvety, ktoré sa volajú Sweet William.

wedding

Kate je veľmi aktívnym fotografom. Prvý oficiálny portrét svojej dcéry, princezny Charlotte, odfotila práve ona. Rovnako je zodpovedná za fotky princa Georgea v prvý školský deň. Všetky tieto fotky obleteli svet. Kate urobila tiež fotografie pre svojich rodičov a ich biznis Party Pieces. Možno sa v blízkej dobe dočkáme prvého kráľovského instagramu.

instagram

zdroj: http://www.vogue.com/13385357/kate-middleton-5-things-you-didnt-know/

gifs: www.giphy.com

Facebook komentár
Etta Henri

Etta Henri

Etta je tvor tvorivý a keď práve netvorí, trávi čas inak, samozrejme aktívne. Pravdepodobne sledovaním Gilmore Girls. Alebo filmov od Aronofskeho. Určite ju nikdy nikto nemôže obviniť, že nemá široký záber.