Devätnáste piatkové slovo šéfredaktorky, Limitovaná edícia

Cestou do práce takmer každý deň navštívim tržnicu, kde si nakúpim domácu, kvalitnú zeleninu a ovocie od našich pestovateľov. S dobrým pocitom odchádzam do svojej práce a tam sa teším na kávičku, kolegyne a kolegov. Dnes som sa do práce mimoriadne tešila, vedela som, že ma tam budú čakať balíky a nie obyčajné. Tešila som sa, že opäť spúšťame  nový projekt pre všetky ženy, ktorý je v princípe taký istý, ako to moje nakupovanie kvalitnej zeleniny a ovocia.

Spomínam si na časy, kedy som si kúpila tri lacnejšie tričká namiesto jedného drahšieho, pričom tie tri boli v cene toho drahšieho. Tie lacnejšie po niekoľkých vypratiach stratili fazónu, farbu, keď som si ich obliekla, necítila som sa v nich dobre a “povýšila” som ich na pyžamo. Už dávno takéto oblečenie uvoľnilo miesto v mojom šatníku veciam, ktoré sú z kvalitných materiálov. Verím, že týmto správaním zároveň nepodporujem výrobu, ktorá nie je v súlade s ľudskosťou.

V Ženách so štýlom sme začali realizovať projekt Limitovaná edícia”, v ktorej si onedlho budete môcť zakúpiť (nielen) kvalitné tričká, ktoré pre Ženy so štýlom navrhla, vyhotovila a dodala slovenská spoločnosť.siteLL1

Keď som balíky rozbalila, pokochala sa krásnym tovarom, ktorý nesie v sebe čistú energiu, zaplavil ma pocit vďačnosti za to, že môžem aspoň trochu meniť svet.

PS: teším sa, mám nový kúsok do svojho šatníka. 🙂

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

Tu si môžete pozrieť projekt “Limitovaná edícia” 

 

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.