Dvanáste piatkové slovo šéfredaktorky

Milé ženy so štýlom, tento týždeň som strávila čas s príjemnou a zaujímavou ženou pri nepríjemnej téme, ktorou bola nevera. Pri rozhovore s Dianou Fabianovou, dokumentaristkou, sme sa nevery dotkli vo vzťahu k jej filmu, ktorý pripravuje, a ktorého témou bude táto všemožne skloňovaná, popieraná a snáď každým nevítaná téma.

Cestou domov zo stretnutia som sa zamýšľala nad tým, ako by som sa vedela s niečím takým vysporiadať ja, s akými následkami? Myšlienky sa mi podarilo včas zahnať, v duchu, netýka sa ma to, neriešim. Rozhovor na túto tému si budete môcť čoskoro prečítať.

Nevera a príťažlivosť majú k sebe blízko. Téme príťažlivosti sa venoval aj náš nový kolega Jozef, ktorý nás v redakcii svojím článkom Aká žena je príťažlivá pre mužov? utvrdil v tom, čo dávno vieme, a to, že byť spokojná a vyrovnaná sama so sebou, mať sa rada, je návod na to, aby sme boli príťažlivé.
Mužský pohľad nášho nového kolegu vnímame ako prínos pre nás všetky. Muži sú našou neoddeliteľnou súčasťou, a aby sme múdro vládli našim vzťahom, mali by sme mužov poznať. Ja som toho svojho tento týždeň spoznávala aj v svadobnom apartmáne Château Gbeľany, kde sme strávili pár dní a nocí.

PS: Musím sa vám priznať, opäť som pozadu s 15 minútovkou, a tak pozdrav slnku začínam cvičiť až od zajtra. 🙂

Krásne dni prajem všetkým ženám so štýlom, srdečne.

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.