OSLNIVÁ A TRENDY – AKO NOSIŤ SATÉNOVÉ SUKNE?

Nie je len chvíľkovou záležitosťou. Nebojte sa investovať do kvalitnej saténovej sukne, radosť vám bude robiť niekoľko rokov. Ak sa naučíte kombinovať ju správne, podrží vás v akejkoľvek situácie aj vďaka svojej univerzálnosti.

NIE JE SATÉN AKO SATÉN

Existujú kúsky oblečenia či materiály, do ktorých sa skutočne oplatí investovať. Nehľadajte lacné alternatívy! Satén a jeho vlastnosti budete milovať. Husto tkaná a hladká látka s lesklou povrchovou textúrou sa vyznačuje tiež jemnosťou a elegantným vzhľadom. V lete je jemne chladivá, v chladnejších dňoch však nie je studená. Saténové šaty či blúzky sa tešia veľkej obľube rovnako, ako sukne v midi dĺžke, ktoré sa dajú nosiť na sto spôsobov.

SUKŇA, KTOROU NEUROBÍTE KROK VEDĽA

Ak by ste si mali kúpiť len jednu jedinú sukňu, bez akýchkoľvek pochybností siahnite po saténovej sukni v midi dĺžke a neutrálnej farbe. Hľadajte, skúšajte, premýšľajte. Ide o kúsok, ktorý by mal dokonalo sedieť. Nosiť ho totiž budete na bežné aj špeciálne príležitosti.

TREND S TRENDOM

Saténová sukňa a vesta? Dva trendy kúsky, ktoré spolu výborne ladia. Pohodlný, neformálny a každodenný štýl podčiarknu už len správne doplnky. A čiernej, tej sa nemusíte báť ani v lete!

MESTSKÁ LEŽÉRNOSŤ

Ak patríte medzi odvážnejšie typy a ku klasickej saténovej sukni pribudla aj jedna vo výraznejšej farbe, tlieskame! Kovová modrá, k tomu výrazný sveter, tenisky a štýlový outfit na voľné chvíle je na svete.

NADČASOVÁ KLASIKA

Sako a saténová sukňa sú perfektná voľba. Nielen ako outfit do práce. Skúste vymeniť kabelku a topánky. Pridajte farbu či viac šperkov. Vždy budete vyzerať inak a neprehliadnuteľne.

NESMRTEĽNÁ KOMBINÁCIA

Kožená bunda zachráni a pozdvihne každý outfit. Aj preto sa do nej oplatí investovať rovnako, ako do kvalitnej saténovej sukne. Tieto kúsky budete nosiť častejšie ako často.

NIELEN PRE ODVÁŽNE

A čo vy a farby? Saténu pristanú aj odtiene ružovej, oranžovej či zelenej. Omrzel vás monochromatický look a potrebujete zažiariť? Namixujte outfit z tej najfarebnejšej palety. Výsledok bude neprehliadnuteľný a ako vystrihnutý z módneho časopisu.

Michaela

Foto: Shutterstock

Facebook komentár