Prečo verím Zuzane Hlávkovej, že bola svedkom nečistých hier na ministerstve?

Zuzana Hlávková je mladá žena, ktorá mala odvahu postaviť sa pred všetkých a hovoriť o tom, že na ministerstve zahraničných vecí sa v čase, keď tam pracovala, hrali nečisté hry.

Pozorne sledujem každé jej vystúpenie, a do dnešného dňa som na nej nenašla ani len náznak niečoho, čo by vo mne vyvolalo pochybnosti, ktoré by zmenili moju optiku videnia tejto odvážnej a slušnej ženy.

V mojich očiach je Zuzana stelesnením slušnosti a mravnosti. Je čistým, nepopísaným listom papiera.

Zuzane sa podarilo svojím konaním, dostať nášho premiéra do pozície, kedy sa neváhal znížiť k tomu, aby použil vulgárne slová voči novinárom. Následne sa naša krajina takmer okamžite, touto hanlivou rétorikou premiéra Fica, zviditeľnila vo svete prostredníctvom svetových médií.

Dôvodov, prečo Zuzane Hlávkovej verím, že sa na ministerstve diali veci, ktoré nie sú s kostolným poriadkom, je niekoľko. Zuzanina verbálna a neverbálna komunikácia je presvedčivá. Naopak verbálna a neverbálna komunikácia premiéra Roberta Fica a ministra Miroslava Lajčáka je nepresvedčivá a vyvoláva vo mne veľké pochybnosti.

A preto nielen ženská lojalita mi káže postaviť sa za túto odvážnu, mladú ženu, a pomôcť jej mojou podporou ustáť to bez ujmy pred tými, ktorí ovládli náš štát.

 

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Prečítajte si tiež: Odvaha jej nechýba, obvinila ministerstvo z nečistých zákazok

 

Foto:/http://www.hlavnespravy.sk/hlavkova-moje-tvrdenie-o-predrazeni-slovenskeho-predsednictva-nie-je-utok-nan/863248

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.