Šieste piatkové slovo šéfredaktorky

O 15 minút bude čas, kedy zobúdzam dcérku, a to mi pripomína článok „Iba 15 minút každý deň“, pri čítaní ktorého som sa musela pousmiať, keď som si spomenula na svoje 15 minútovky, ktoré ma čakajú odložené v šuplíku :).

Jedna z týchto vecí, ktoré mám odložené v šuplíku je urobiť si pleťovú masku raz za týždeň, ktorá spolu s desiatym bodom článku 10 dôvodov prečo mať sex denne“ bude, zdá sa, tou správnou cestou, ako si udržať svoju mladosť čo najdlhšie :).

A keď sme pri tej mladosti, ja som sa stala matkou veľmi mladá, a preto musím potvrdiť slová, ktoré odkázala v rozhovore tanečníčka Melánia Kasenčáková našim čitateľkám Materstvom sny nekončia.“

Materstvom sny naozaj nekončia, len si ich tvoríte s vedomím, že ste matka. S každým mojím snom sú spojené aj moje deti, rodina, sú nimi ovplyvňované. Cítim to tak, že tieto sny nepatria už len mne. Materstvo vás obohatí, spoznáte, čo je to láska bez podmienok. Svoje dieťa budete milovať navždy, nech by sa stalo čokoľvek. Materstvo nám mení pohľad na naše mamy, mnohé pochopíme, príjmeme.

Byť matkou je to najkrajšie, čo sa mi v živote mohlo stať…

… už je čas, 15 minút pre seba a tento článok uplynul, musím zobudiť dcérku.

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

Prečítajte si našu víkendovú šestku

 

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.