Tretie piatkové slovo šéfredaktorky

Je piata hodina ranná, moje dcérky a manžel snívajú svoj, možno tretí sen a ja, ponorená v tichu, v tme a v pokoji nášho domova premýšľam nad tým, čo bolo. Popíjam zázvorový čaj a nechávam sa unášať minulosťou, ale len na pár dní dozadu.

Som človek, ktorý sa minulosťou príliš nezaoberá, tu však niet pomoci. Od piatku do piatku… aký bol môj týždeň?

Stihla som toho mnoho, medzi tými všetkými aktivitami som sa nechala inšpirovať článkom 5 filmov, ktoré sa dotknú ženského vnútra a z výberu som si pozrela Večne mladá. Téma večnej mladosti a dôležitých rozhodnutí sa mi naozaj dostala pod kožu.

Moje ranné postávanie pred šatníkom, zdá sa, sa vyriešil článkom Základný šatník, na strane druhej do môjho zoznamu „čo urobiť“ pribudol nákup chýbajúcich povinných kúskov. Kedy však pôjdem nakupovať, zatiaľ netuším, dátum som si nezapísala.

Otvorený list všetkým mužom bol pre mňa opätovným potvrdením toho, akého skvelého muža mám pri sebe.

S Lídou Baarovou som sa rozlúčila, spomínam na ňu s láskou a kniha o nej dostala svoje čestné miesto v našej domácej knižnici. A keď príde film o Líde „Zkáza krásou“ do našich kín, možno sa tam uvidíme.

Tento týždeň som objavila novú prírodnú kozmetiku, ktorú vyrába Slovenka, a ktorú v súčasnosti na sebe dôkladne preverujem, hneď sa však priznávam, že som tou kozmetikou unesená. No, a pri lúčení sa s kolegyňou, som si opäť uvedomila, že staré známe príslovie „dôveruj, ale preveruj“ by som mala praktizovať vo všetkých oblastiach.

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Čítali ste už rozhovor s Katou Sedlak? Je o nás, o ženách, pohladká Vám dušu, prečítajte si.

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Žena so štýlom, áno, som žena, ktorá má štýl, tak ako každá z vás. Mám svoj štýl, ktorý je mojím vyjadrením sa. Mám svoj štýl a vďaka nemu nesplyniem s davom. Ten štýl ide zvnútra a ja sa mu plne oddávam.

Dostávajte každý týždeň do schránky naše články
Nikdy nedáme váš mail niekomu inému.