Vianočný večierok bez veľkých príprav

Vianoce na seba už nenechajú dlho čakať. Vyzdobené mestá, obchody a verejné priestory a skutočná zima vonku napovedajú, že čas ukončovania tohto roka máme tu.
Inými slovami, máme tu čas vianočných večierkov.
Keď máte čas pripraviť sa, zájsť si z práce domov a prezliecť sa, zrejme vymyslieť, čo na seba, nebude až taký problém. Keď ale máte na vyčarovanie party looku len pár minút, je potrebné dopredu premyslieť, čo na seba a čo so sebou.

Pár tipov, ako z pracovného outfitu urobiť ten večierkový:
-vymeniť top, košeľu alebo blúzku sa dá zvládnuť aj na pracovisku. Niečo lesklé, metalické, vyšívané, materiály, ktoré sú nekrčivé – hodíte na seba a idete
-šperk – veľký, výrazný šperk, náhrdelník, viac náramkov alebo náušnice vás rozžiaria, aj keď budete mať na sebe len biele tričko. Pozor, nie všetko naraz.
-topánky – dalo by sa povedať, že topánky robia ženu. Čas večierkov je presne ten pravý čas, kde sa môžete odviazať. Znova platí, že keď zvolíte aktuálnu metalickú verziu, budete neprehliadnuteľná
-kabelka – vymeňte tú pracovnú za malú, či už crossbody bag alebo listovú. Sú veľmi ženské a budete mať stále poruke to, čo potrebujete.
-malú zmenu účesu alebo výrazný rúž zvládnete aj bez cudzej pomoci:), nebojte sa toho.

Hlavne si ten večierok užite s ľahkou hlavou a bez následného hlavybôľu 🙂

Vladena

 

Facebook komentár
Vladena Vrabcová

Vladena Vrabcová

redaktor

Podčiarknuť svoju osobnosť oblečením znamená dodať sebaistotu vnútru a rozžiariť sa aj navonok.