Oblečením mu naznačte, na čo myslíte. Nielen na Valentína.

 

Deň zamilovaných, aj tak sa mu hovorí. Dýcha romantikou, či už to chceme alebo nie.
Stráviť spoločný romantický večer so svojím partnerom má svoje čaro vždy, nielen vtedy, keď je k tomu príležitosť podľa kalendára.

Každodenne naznačujeme okoliu svojím oblečením najmä to, v akej sme nálade. Sme skôr stiahnuté do seba, alebo máme chuť sa stretávať s ľuďmi, cítime sa na vrchole svojej ženskej krivky a chceme to dať najavo, alebo skôr máme tendenciu dať prednosť pohodliu a jednoduchosti.
Romantický večer sa dá stráviť tiež rôznymi spôsobmi. Osamote vo dvojici, na párty, v kaviarni, pri dobrom jedle, tancovaním, v kine, doma, čo len vymyslíte. Alebo čo vymyslí váš úžasný partner.

My ženy chceme byť čo najkrajšie. Pre neho. Väčšinou vieme, čo sa mu na nás páči, ale rady ho aj prekvapíme. A tak už oblečením môžeme naznačiť, či v ten večer máme chuť iba na romantiku, alebo aj na niečo viac.
Romantickú náladu zaručene urobí ružová farba. Nežná pudrová ružová, ktorá pristane ženám v každom veku. Kvetinová sukňa alebo top tiež naznačia vašu romantickú dušu a chuť snívať, urobiť nachvíľu zo seba princeznú, o ktorú je postarané milovaným človekom.

f84f8b92cb3d16520fabe915ce86bf4a

Červená zas naznačí váš vnútorný oheň, vášeň, chuť objavovať a byť objavovaná. Červená je pre mužov veľkou výzvou, a pritom ani nemusíte mať na sebe červené čipkované spodné prádlo. Aj červená blúza a jednoduchá čierna sukňa má v sebe určitý náboj. Takže ak máte chuť zažiť v ten večer niečo viac, než len romantiku, určite vsaďte na červenú. Ak z nej máte strach, či skôr rešpekt a nemusíte ju veľmi na sebe, skúste doplnky. Kabelku, lodičky, červený rúž. V tejto farbe aj malý detail dokáže zázraky.

318601989ba04a37b5d821dab4012b1c

Ak máte chuť pohrať sa s čipkou, ale nechcete pôsobiť prvoplánovo, skúste obyčajnú bielu košeľu voľného strihu a pod ňu čiernu čipkovanú podprsenku a nechajte ju kľudne jemne vytŕčať vo výstrihu. Pozor ale na doladenie celého outfitu. Vysoké podpätky, alebo prehnane obtiahnutá sukňa by už pôsobili v tejto kombinácii vulgárne. Takže kľudne skombinujte s obľúbenými denimovými nohavicami alebo A-čkovou sukňou, topánkami v pánskom štýle alebo aj teniskami.

ed4318428d4350a5e5b8571e11a1c828

Ak sa chcete cítiť sebaisto a pohodlne, určite si na túto príležitosť nekupujte na seba nič, čo by ste si nekúpili aj za bežných okolností. Veľké experimenty si nechajte na iný deň, dajte si naopak záležať na detailoch. Šperk v tvare srdiečka, nová farba na upravených nechtoch, upravené vlasy, líčenie, ktoré máte odskúšané a viete, že vám pristane. Toto všetko človeku, s ktorým sa chystáte stráviť príjemný večer, napovie, že vám na ňom záleží a že jeho spoločnosť je vám viac než len príjemná.

A budem sa už opakovať, ale stále a za každých okolností platí, že to, čo žene pristane najviac, je úsmev. Usmievajte sa. Keď to niekto nebude chápať, nevadí. Ženy nechcú byť chápané, chcú byť milované.

 

Vladena

 

Foto: Pinterest

Facebook komentár
Vladena Vrabcová

Vladena Vrabcová

redaktor

Podčiarknuť svoju osobnosť oblečením znamená dodať sebaistotu vnútru a rozžiariť sa aj navonok.