Štýlové maličkosti pod vianočný stromček

Darovať oblečenie ako vianočný darček je trochu “ošemetná” záležitosť. Keď vieme, akú konkrétnu vec si človek želá, nie je to problém. Ale ak sa máme trafiť do štýlu a konfekčnej veľkosti človeka, ktorého chceme darčekom potešiť, môžeme sa dostať do úzkych. Navyše, máme sklony kupovať to, čo sa páči nám samým alebo to, čo by sme mi tomu človeku radi obliekli.

Sú ale aj v oblečení a doplnkoch veci, ktorými môžeme potešiť aj štýlovo a bez veľkého rozmýšľania.

Pyžamo. Áno, tento kúsok môže mať veľa podôb a je len na vás, aký typ vyberiete. Teplučké a mäkké, ktoré skutočne v zime zahreje, vtipné a hravé, ktoré svojim nápisom pohladí dušu alebo rozosmeje, luxusné hodvábne, alebo niečo sexi s čipkami. Veľkosti sa dajú veľmi ľahko odhadnúť, vyberajte strihy, ktoré nemusia padnúť na centimeter presne;)

Šatka alebo šál. V kvalitnom prevedení a základných farbách (béžová, čierna, šedá, tmavomodrá) je to nadčasový kúsok, ktorý využije každá žena.

Shopper bag. Teda nákupná taška alebo veľká kabelka, ktorá sa nosí v ruke, alebo prehodená cez plece, do ktorej sa zmestí aj nákup. Opäť- jednoduchá verzia je dobrá do výbavy základného šatníka každej ženy.

Obal na telefón. Praktická vec, ktorá ale vie napovedať o svojom majiteľovi. Dajú sa nájsť vtipné verzie, aj elegantné, v plastovom ale aj napr. drevenom prevedení.

Rukavice. Od farebných ručne pletených až po tie z jemnej kože, podľa ich potenciálneho majiteľa. 🙂
Nielen zohrejú, ale sú pekným doplnkom outfitu.

Prívesok. Huňaté guličky z umelej kožušiny, maličké plyšové zvieratko, alebo aj kovové s nápismi a sloganmi. Maličkosť, ktorá sa dá zavesiť na tašku, ruksak, kľúče, alebo hoci aj doma na záves.

Dáždnik. Elegantná čierna verzia sa zíde vždy. Priesvitné plastové, s potlačou alebo jemným vzorom, bodované, kárované. Praktické sú maličké a ľahké skladacie verzie.

Jeden horúci tip: dievčatá a ženy, ktoré športujú, by ste mohli prekvapiť legínami, ktoré majú v sebe prestrihy s všitými priesvitnými časťami. Je to jeden z aktuálnych módnych trendov a nájdete ho u všetkých športových značiek.

Každá aj maličkosť, pokiaľ ju darujete s tým, že chcete človeka potešiť, stojí za to. Osobný darček z nej spraví napríklad malá kartička s venovaním, s pár milými a výstižnými slovami.

Vladena

 

Prečítajte si tiež: Vianočný večierok bez veľkých príprav

 

Facebook komentár
Vladena Vrabcová

Vladena Vrabcová

redaktor

Podčiarknuť svoju osobnosť oblečením znamená dodať sebaistotu vnútru a rozžiariť sa aj navonok.