SÚ SPÄŤ – AKO NOSIŤ ZVIERACIE MOTÍVY?

Prejdite sa ulicami mesta a s určitosťou do pár minút prídete na to, aký trend ovládol ženské šatníky. Ak ste nikdy neboli fanúšikom zvieracích motívov, možno je na čase dať im  šancu. Dajú sa nosiť na niekoľko spôsobov. A skutočne budete neprehliadnuteľná.

TIGER, LEOPARD ŽI ZEBRA?

V móde sa opakujú a v zásade nikdy nevyšli z módy. Print inšpirovaný motívmi zvierat, ako sú leopard, tiger, had, zebra či dokonca žirafa treba vedieť nosiť. Nájdite v sebe odvahu a skúste pár kúskami oživiť váš šatník. Je viac ako isté, že pohladia nielen oko, ale aj vaše sebavedomie. Pripravené na trendové a štýlové kúsky a kombinácie?

SPRÁVNA MIERA

Ak s nosením zvieracích motívov začínate, neprežeňte to. Na začiatok úplne postačí malý detail, ktorý zaujme. Čo tak, napríklad, na topánkach, šatke či opasku? Ideálna voľba! 

TÓN V TÓNE

Zvieracie motívy si výborne rozumejú so základnými a neutrálnymi farbami ako sú čierna, biela, šedá alebo hnedá. Tieto farby vytvárajú kontrast a umožňujú vzorom vyniknúť. Nezabudnite na správne strihy a materiály. Dokonalé, nie?

NEPREHLIADNUTEĽNÁ KABELKA

Kúsok, ktorý dokáže aj ten najobyčajnejší outfit povýšiť na dokonalú módnu kreáciu. Tento krát vsaďte na leopardí vzor a veľmi dobre si rozmyslite, na akom type kabelky bude použitý. Chce to niečo jednoduché, štýlové a ľahko použiteľné.

NOSTE ICH NA ISTOTU

Zvierací motív v kombinácii s dobre padnúcim sakom či koženou bundou budú fungovať vždy! Dôležité je tiež mať istotu v tom, čo nosíte. Nebojte sa experimentovať a vyjadriť svoju individualitu. Zvolíte vzorové nohavice či trendy saténovú sukňu?

OD HLAVY PO PÄTY

A prečo nie? Štýlový kostým, navyše v zvieracom motíve je kúskom, ktorý môžete nosiť nielen na niekoľko spôsobov. V kombinácii s jednoduchým bielym topom a teniskami budete pôsobiť chic, ak zvolíte lodičky, pokojne v červenej či oranžovej farbe, v dave za žiadnych okolností nezapadnete.

Michaela

Foto: Shutterstock

Facebook komentár