Zaujalo nás: TA3 šéfuje žena, piate výročie pádu Radičovej vlády

TA3 šéfuje žena, Martina Kyselová nahradila Martina Ilavského

Televíziu TA3 od 12.októbra vedie žena, je ňou už bývalá šéfredaktorka spravodajstva Martina Kyselová. Nahradila Martina Ilavského, ktorý šéfoval televízii TA3 od roku 2012.

Napísali sme o tom:
TA3 vedie žena, Martina Kyselová nahradila Martina Ilavského

Piate výročie pádu vlády Ivety Radičovej

Tento týždeň sme si pripomenuli piate výročie pádu vlády Ivety Radičovej.
Čo sa zmenilo od pádu vlády Ivety Radičovej?
Tento pád mal za následok aj to, že sa za päť rokov vyprofilovalo množstvo politických subjektov. Dnes vieme, že už nebude možné zostaviť čisto pravicovú, alebo čisto ľavicovú vládu.

Krajská tajomníčka Smeru Renáta Kolenčíková otvorene prehovorila o korupcii a klientelizme v strane, ohlásila odchod zo strany

Renáta Kolenčíková, župná a mestská poslankyňa mesta Nitra, po 16 rokoch ohlásila odchod zo strany Smer.
Spúšťačom jej odchodu bolo vyplávanie kauzy Bašternák. Bývalá Krajská tajomníčka Smeru otvorene prehovorila o korupcii a klientelizmu v strane.

Dominika Cibulková zvíťazila v Linzi

Dominika Cibulková suverénne zvíťazila v Linzi nad Švajčiarkou, ktorá má slovenské korene, Belindou Bencicovou 6:1, 6:2. Tým sa dostala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Linzi.

Ženy si vymenia svoje úlohy s mužmi

Ako by táto výmena úloh mohla prebiehať, pre nás prichystalo Divadlo Alexandra Duchnoviča v Prešove. Ženy si vymenia svoje úlohy s mužmi v hre Faraóni, ktorej premiéra sa bude konať 14. októbra o 19.00 hod.

Napísali sme o tom:
Ženy si vymenia svoje úlohy s mužmi

Donald Trump a jeho láska k ženám

Láska k ženám, zdá sa, môže byť príčinou toho, že Donald Trump v prezidentských voľbách neuspeje. Po zverejnení záznamu, ktorý je z roku 2005 sa šance Donalda Trumpa uspieť v boji o prezidenstký post značne znížili.
V zázname sa Trump zveruje v úzkom kruhu s tým, aké sú jeho praktiky na poli lásky. Krásne ženy sú pre neho magnetom. Nerozlišuje, či sú slobodné alebo vydaté. Pri stretnutí s nimi ich musí ihneď bozkávať a chytať za intímne miesta.
Rozhovor s reportérom je popretkávaný vulgárnymi výrazmi a komentármi na adresu žien.

Napísali sme o tom:
Donald Trump a jeho láska k ženám

 

Redakcia

Facebook komentár