Ženy sa rady rozprávajú

Ženy rady rozprávajú. Dobre, viem že nie všetky, nedá sa to úplne paušalizovať. Viem to podľa seba. Nie som z tých, ktoré potrebujú povedať ku všetkému aspoň niečo. Ale keď mám niečo naozaj rada, rozprávať o tom je pre mňa jednoducho pôžitok.

Ženské stretnutia

Ženské stretnutia, akéhokoľvek druhu, sú pre nás ženy, tak nejak, očistným rituálom po duševnej stránke. Nech už je dôvod spoločných stretnutí akýkoľvek.
Keď som sa začala pohybovať v oblasti osobného stylingu, veľa ľudí v mojom okolí vôbec nemalo predstavu, čo taký styligový poradca vlastne robí. Tak som sa pustila do osvetovej práce a začala som robiť stretnutia, nazvané Pokec a kávička so štylistkou. Raz za mesiac, v kaviarni, sa stretnem so žienkami, ktoré majú chuť počúvať, rozprávať a pýtať sa. Téma ja samozrejme móda, alebo teda, oblečenie naše každodenné. Zatiaľ sú tieto naše “dejchánky” výsostne ženské a veľmi príjemné. Zabúdame pri nich na čas, rozprávať je stále o čom. Káva, čokoláda, koláčiky nám dochucujú rozprávanie aj bytie. Nové trendy, farby, typy postáv, to sú len niektoré z tém. Mňa teší, že žienky, ktoré prídu na jedno stretnutie, prídu aj na to ďalšie.

Baví ma sledovať, ako sa každým ďalším stretnutím ženy stávajú odvážnejšími a otvorenejšími, ako v živote aplikujú tipy na oblečenie, ktoré sa dozvedia. To je tá podstata ženských stretnutí. Obohatenie, zdieľanie a poznanie seba samej.

Teší ma, že sa ženy tešia na stretnutie. Spoločné nákupy sú ďalší level týchto stretnutí, ktoré vznikajú spontánne a s nadšením. Vždy sa nájde niečo nové a prekvapivé, čo by si niektoré z nich nikdy ani nevyskúšali, kým im to nedonesiem do skúšobnej kabínky a poviem, že áno, toto je ono :). Nie, nikdy netlačím na nikoho, ak sa v niečom necíti dobre. Dávam možnosti a ukazujem, ako kombinovať veci, aký strih, materiál, doplnky, topánky. Väčšinou úspešne, žienky samé seba vidia v iných veciach, než po akých siahajú ony samé a sú prekvapené, koľko možností im dáva pár kúskov oblečenia a ich kombinácie.

Ženský svet

Ženský svet sa netočí len okolo oblečenia, ale pre mnohé z nás je to svet sebavyjadrenia a podčiarknutia seba samej. Vyzerať dobre nám pomáha sa dobre aj cítiť. Neobliekame sa kvôli komplimentom, ale rady si ich vypočujeme. Napokon, sme ženy 🙂

Facebook komentár
Vladena Vrabcová

Vladena Vrabcová

redaktor

Podčiarknuť svoju osobnosť oblečením znamená dodať sebaistotu vnútru a rozžiariť sa aj navonok.