9 vecí, ktoré muži považujú za neatraktívne

Aj o tých najmenších veciach, ktoré muži robia zle, vieme diskutovať so svojimi priateľkami aj hodiny.  Ale čo muži? Myslíte si, že si všímajú dámske chyby?

Tu je 9 vecí, o ktorých si muži myslia, že sú neatraktívne:

1. Komplikované, spletité účesy

7

Zložitý účes je v poriadku na karneval alebo extravagantné fotenie v štúdiu. Vo všetkých ostatných prípadoch majú prednosť prirodzene vyzerajúce vlasy. Je oveľa príjemnejšie vidieť a dotýkať sa vlasov, ktoré sú bez stylingových gélov, lepkavých lakov na vlasy a ostatných vlasových prípravkov.

2. Ťažký make-up

18

Cieľom make-upu je skryť jemné linky, škvrny a drobné nedostatky. Aby pleť vyzerala zdravo a hladko. Ak je však viditeľný, nie je to v poriadku. Základ je, aby bol neviditeľný pre ostatných a dokonca aj pre vás. Vybrať si taký, ktorý je pre váš typ pleti, vo vhodnej farbe a precízne naniesť, to je jediný spôsob, ako sa vyhnúť efektu masky.

3. Lesklé, trblietavé tiene

2

Väčšina mužov neobľubuje výrazné líčenie a preto voliť na bežný deň matné tiene je lepšou voľbou. A ak sa nechcete vzdať trblietavých, tak s mierou.

4. Zlepené riasy

4

To pozná každá z nás – stáva sa to, ak nanesieme príliš veľa maskary. Zhluky čiernej farby na riasach nevyzerajú vôbec sexi a lákavo. Ak sa tak už stalo, dá sa to zachrániť kefkou, ktorou riasy prečešete a nadbytočnú farbu odstránite.

5. Zle oholené telo

6

Či sa vám to páči, alebo nie, väčšina mužov dáva prednosť hladkej koži. Uistite sa, že vaše nohy a podpazušie sú dokonale čisté a hladké. Takéto veci hrajú ešte väčšiu úlohu než make-up.

6. Suchá koža

8

Je nepríjemná na dotyk. Suché lakte a päty vyzerajú nepekne. Použite hydratačné a výživné sprchové gély, krémy a telové mlieka po sprche a suchá pokožka bude minulosťou.

7. Zlý dych a žlté zuby

11

Nažltlé zuby a zápach z úst nikdy nebude priťahovať opačné pohlavie. Dôvody môžu byť rôzne. Fajčenie, zlá hygiena alebo aj zubný kaz. Najvyšší čas to napraviť. A pre každý prípad si prihodiť aj žuvačky do kabelky.

8. Zle nanesená kontúrovacia ceruzka na pery

1

Ak sa chystáte na rande do kaviarne či reštaurácie, myslite vopred na to, ako budú vaše pery vyzerať po jedle. Po dojedení zostáva na perách zväčša už len obrys ceruzky a ak je tá oveľa tmavšia, ako je rúž alebo vaša farba pier, nevyzerá to dobre. Takýto kontrast sa mužom nepáči. Najlepšie je zvoliť také produkty, ktoré majú čo najbližšie k vašej prirodzenej farbe pier.

9. Príliš veľa parfumu

5

Nie, muži proste nemajú radi príliš veľa vôní. Trošku s parfumom uberte.

 

 

 

 

Lu

Prečítajte si tiež: Milujme jeden druhého, ale nerobme z lásky väzenie

Zdroj:/http://wmnlife.com/beauty-fashion/10-things-men-find-unattractive

Facebook komentár
Lu Ladecká

Lu Ladecká

Som lojálna voči veciam, ktoré mám rada. Predtým než si ich obľúbim, podrobím ich dôkladnému prieskumu. Mám svoj štýl a ísť do hĺbky je jeho dôležitou súčasťou.