Ďakujem

Nehľadala som ho a predsa som ho našla… Toho, ktorý sa stal otcom mojích detí. Toho, kto vie byť ich najlepším priateľom, najväčším ochrancom a dokonalým vzorom.

Od mala si svoje deti s láskou kúpe, láskavo stíska a fúka boliestky. Ráno beží pre čerstvé raňajky a večer číta rozprávkové knižky. Medzitým zarába, aby sa postaral o rodinu.
Nerobí to samozrejme sám – sme na to dvaja. Prestriedame sa v rámci možnosti a potrieb. Ale viem, že na neho sa môžem dokonalo spoľahnúť a keď som mimo domu, všetko funguje úplne bez problémov.
Nehľadala som ho a možno práve preto si ma našiel. Vytvorili sme puto a založili najkrajší “gang” zvaný RODINA.
Ďakujem za každé ráno, ktoré sa prebudím pri ňom v posteli. Ďakujem za každý večer keď zaspávam a viem, že je doma. Ďakujem za všetko čo sme prežili, ba i za to čo nás ešte čaká…
Blíži sa deň otcov a tak mám možnosť poďakovať. Nielen otcovi mojích detí. Ďakujem aj svojmu ocinovi, ktorý ma naučil ísť za svojím cieľom. Ktorý ma naučil, že sa oplatí za svoje sny bojovať. Vďaka nemu nepijem alkohol vôbec a cigarety si tiež nenašli u mňa miesto. A tak som v dnešnej dobe “iná”. Ďakujem, že ma neviedol za ručičky a vďaka tomu som sa veľmi rýchlo postavila na vlastné nohy.

Verím, že raz môj syn bude skvelým otcom pre svoje deti. Má na to všetky predpoklady a ten najlepší vzor 🙂

Ďakujme všetkým mužom, ktorí pre svoje deti sú tými najlepšími vzormi. Tí ktorí stoja pri svojích deťoch aj keď im už nie je umožné byť s nimi každý deň. Každé jedno dieťa stojí za TO…

Ďakujem.

 

Viki

Facebook komentár
Viki Fľaková

Viki Fľaková

Vo všetkých situáciach sa snažím nachádzať to dobré. Občas je to ťažké, ale to je predsa to životné dobrodružstvo.