Jedenáste piatkové slovo šéfredaktorky

Slnečné lúče sa opierajú o okná mojej kancelárie, takto v zlatom zaliatej, si v mysli rekapitulujem moje dnešné rande pri raňajkách. Môj muž ma pozval na raňajky a tým som zažívala v závere týždňa našu 15 minútovku – Nechajte sa obslúžiť. Táto 15 minútovka je pre mňa realizovateľná len v kaviarňach a reštauráciách :). Neviem sa dať obsluhovať doma. Som ženou, ktorá je starostlivá, stará sa o všetkých navôkol, mám to vo svojej prirodzenej výbave. Od raňajok až po večeru pripravujem s láskou pre svoju rodinu všetko, a to až na stôl a zo stola. Robí to tak moja maminka, robili to tak aj moje obe starké. Ak to budú tak robiť aj moje dcérky, bude ma to hriať pri srdci.

raňajkyRaňajky, na ktoré ma dnes pozval môj muž, som si s ním vychutnala dokonale, tak, ako mi je to vlastné. Táto malá, ale o to vzácnejšia ranná udalosť ma nabila energiou. Jedlo milujem, je mojou vášňou, o ktorej som tento týždeň písala aj obšírnejšie. Článok Vášeň pre jedlo je jedným z novopripravovaného cyklu o vášňach, ktoré nám robia život plnším a vedia s nami aj „zalomcovať“.

Medzi moje vášne patrí i tvorba nových projektov, ktoré vám budeme postupne dávkovať. 🙂

Na záver mám pre vás vyhodnotenie súťaže, ktorá bola uverejnená na našej FB stránke Ženy so štýlom https://www.facebook.com/zenysostylom/. Súťažili ste v nej o knihu od herečky Ani Geislerovej P.S.

Výherkyňou sa stala: Maťka Navrátilová
Srdečne gratulujeme.

Krásne dni všetkým a nezabudnite, tie budú vždy také, aké si ich urobíme :).

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

http://www.sedmokrasky.sk
https://www.facebook.com/sedmokraskymag/?fref=ts

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Žena so štýlom, áno, som žena, ktorá má štýl, tak ako každá z vás. Mám svoj štýl, ktorý je mojím vyjadrením sa. Mám svoj štýl a vďaka nemu nesplyniem s davom. Ten štýl ide zvnútra a ja sa mu plne oddávam.

Dostávajte každý týždeň do schránky naše články
Nikdy nedáme váš mail niekomu inému.