Muži v živote ženy

Hovorí sa,  “Za každým úspešným mužom stojí krásna žena”. To isté platí pre nás.  Za každou úspešnou ženou je vždy muž!

Otec : Prvým mužom pre všetkých ľudí na svete je vždy otec. Vyrastali sme s pohľadom na jeho prácu, na všetko, čo robil. Na spôsob, akým sa staral o financie, ako rozmýšľal či prejavoval svoje pocity. Hoci nemusel dosiahnuť všetky svoje sny, určite sa staral o to, aby všetky naše potreby boli naplnené. Bol tu pre nás a bude tu navždy. Úloha otca v živote dievčaťa je neoceniteľná. Učíme sa, ako vo svojom živote zvládať veci, ako nakladať s ťažkosťami už len tým, že sledujeme otcovo správanie. Otec je náš najlepší učiteľ a život s ním tá najlepšia lekcia.

Každá žena nemusí byť pre svojho muža kráľovnou, no princeznou pre svojho otca bola určite.

Najlepší priateľ: Áno, tento druh priateľstva je možný. Môžete byť sama sebou a pritom zažiť kopec zábavy, keď ste spolu. Gender tu nehrá rolu. Nikdy nebudete mať pocit, že niečo nemôžete povedať, či urobiť.  Keď zažijete niečo úžasné, je prvý, komu to bežíte povedať.  Mať najlepšieho kamaráta je vec, ktorú by každé dievča malo zažiť.

Flirt bez očakávaní: Niektorí muži sú jednoducho sladkí. Tak sa vám páčia! Povedia vám, aká ste milá a nádherná. S nimi sa cítite ako princezná. No nie sú to muži „ zober si ma“. Nemajú zlé úmysly, len vám nedajú to, po čom túžite, žiadnu istotu ani zázemie.

Povzbudzovač: Môže ním byť učiteľ, kolega, alebo jednoducho muž, ktorý vo vás verí viac ako vy sama. Sú muži, ktorí vás budú povzbudzovať, motivovať, pomôžu vám vždy, keď to potrebujete a nežiadajú za to nič. S týmto typom muža sa cítite skvelo a sebavedomo.

Zlý chlapec: Nie všetci muži sú sladkí.  Títo muži prichádzajú do vášho života, aby nastavili pravidlá, v plnení ktorých budete zlyhávať. Budú vás nenávidieť, zneužívať či opúšťať. Je dobré sa nich vykašľať a rýchlo odísť.

Pomocná ruka: Sú muži, ktorí sa nemôžu dívať na to, ako s niečím zápasíme. Napríklad so svojou batožinou na vlakovej stanici. Títo muži prichádzajú okamžite, aby nám pomohli, alebo povedali niečo pekné, čo nám situáciu uľahčí. Môže byť za tým viacero dôvodov. Môžu chcieť  napríklad zaujať našu pozornosť, alebo sme im práve pripomenuli sestru či bývalú priateľku. No nech majú dôvod akýkoľvek, pri týchto mužoch sa vždy cítime v bezpečí.

Manžel, partner: Títo muži hrajú v našom živote najväčšiu úlohu. Ak je náš muž milý a srdečný, môžeme sa právom považovať za najšťastnejšie bytosti pod slnkom. Hovorí sa, že po svadbe sa mnoho žien úplne zmení. No nemusí to byť vždy tak, pretože veľa vecí záleží od muža. Pokiaľ vás dokáže pochopiť, môžete sa s ním cítiť bezpečne a vždy stojí pri vás a pomáha vám plniť sny, váš spoločný život bude stáť za to.

 

Nel

 

Prečítajte si tiež: 6 spôsobov, ako prestať plytvať jedlom vo vašej kuchyni

www.quora.com

Facebook komentár
Nel Valentová

Nel Valentová

Mám rada spájanie protikladov, v každom nedorozumení vnímam zároveň príležitosť k rastu a pochopeniu.