Pondelkové návody: “Ako vrátiť do vzťahu vášeň”

Starať sa o vzťah tak, aby v ňom bola vášeň, zamilovanosť, je po rokoch niekedy nadľudská činnosť. A dá sa vôbec zamilovanosť a vášeň vo vzťahu udržať?
Práca, rodina, deti, stereotyp si vypýtajú svoju daň, a zamilovanosť, vášeň sa vytratia z nášho života.

Vrátiť sa na začiatok, kedy sme mali motýle v bruchu, kedy sme na neho neustále mysleli, kedy sme s napätím čakali na hodinu H a potom sme sa roztápali pod jediným jeho dotykom, by sme chceli snáď každá.

Máme pre vás pár rád, ktoré vnesú opäť do vášho partnerského života to, čo sa vytratilo, alebo sa pomaly vytráca.

1. Začnite sa pri rozprávaní pozerať partnerovi do očí. Pozeraním do očí sa zvyšuje túžba priblížiť sa, dotknúť sa. Skúste to, funguje to.

2. Spomeňte si na to, čo sa vám páčilo na partnerovi, na začiatku vášho vzťahu. Spomeňte si na to, čo vás na ňom priťahovalo, čo vás na ňom bavilo, čo ste na ňom obdivovali a nájdite to na ňom opäť. Keď začnete s jednotkou, a teda s pozeraním sa do očí, objavíte to opäť.

3. Pozvite ho na rande. Napíšte mu správu, e-mail, lístok s odkazom, alebo mu zatelefonujte. Navrhnite mu čas a miesto, kde sa spolu stretnete. Nezabudnite to urobiť tak, aby vedel, že ho pozývate na rande. Na rande sa pripravte ako kedysi, nič nepodceňujte.

4. Trénujte vaginálne sťahy. Je to cvičenie, ktoré podporí vaše zdravie a skvalitní váš spoločný milenecký život.

5. Častejšie sa milujte, čím častejšie sa milujete, tým častejšie si to telo pýta. Nenechajte tento krásny akt lásky zahynúť pod ťarchou každodenných povinností.

6. Kúpte si nové spodné prádlo, parfum, alebo zmeňte účes. Aj tieto drobné zmeny môžu viesť k veľkým zmenám.

 

A na záver:
Pozrite sa do zrkadla na tú krásnu ženu, po ktorej váš partner neustále túžil a pomôžte jej vrátiť sa späť. Keď sa vráti táto žena, vráti sa do vzťahu aj vášeň. 

Milé ženy so štýlom, nenechajme sa stereotypným životom oberať o to, čo nás nabíja energiou, láskou a ženie nás vpred. Byť milované, chcené, obdivované, Femme fatale – osudovými ženami pre našich partnerov.

 

Redakcia magazínu Ženy so štýlom

 

Odporúčame krátky článok s videom, ktoré zachytáva rozhovor na tému vzťahy muža a ženy. Rozhovor vedie naša šéfredaktorka Katarína Mikle s terapeutom Patrikom Balintom. Tento takmer 10 minútový rozhovor je plný informácií, ktoré môžu zlepšiť, skvalitniť a možno aj zachrániť váš vzťah.
Dá vám mnohé odpovede, aj tú, či má žena hľadať príčinu v sebe, ak má neverného muža.

Facebook komentár