Sme priemerom 5 ľudí, s ktorými trávime najviac nášho času

Randy Gage, motivačný rečník a autor knižných bestsellerov v oblasti úspechu a prosperity, tvrdí, že 5 ľudí, s ktorými trávime najviac času, nás najviac ovplyvňuje a vplýva na našu prosperitu. Programujú a ovplyvňujú naše podvedomie.

Randy hovorí, že keď sa vráti o 20 rokov dozadu, tak môže povedať, že zmenil miesto, kde žil, prácu a taktiež ľudí vo svojom okolí. Toto všetko zmenil, pretože v tej dobe bol obeť. Bol profesionálna obeť a lipol na ďalších profesionálnych obetiach – tak nazýva seba a ľudí zo svojho okolia. Zišli sa preto, aby sa navzájom ľutovali a preberali všetky zlé veci, ktoré sa im diali. Akých majú zlých šéfov, že elektrárenská spoločnosť vypla prúd…

Skvelé je to, že si môžeme vybrať, či budeme obeťou alebo víťazom. Ale nemôžeme byť obomi. A tak sa Randy rozhodol, že už nikdy tou obeťou nechce byť.  Chce byť šťastný, zdravý a úspešný.

Kľúčom je obklopiť sa ľuďmi, ktorí nás chcú vidieť rásť, ktorí nás chcú vidieť rozvíjať sa. A ak ich nemáte dosť, môžete to urobiť na diaľku. Vo videu pod článkom Randy Gage hovorí z vlastnej skúsenosti, ako na to.

Pretože…
Zdraví ľudia myslia inak ako chorí.
Šťastní ľudia myslia inak ako tí deprimovaní.

S ktorými 5 ľuďmi trávite najviac času vy? Ktorým 5 ľuďom dovoľujete, aby vás najviac ovplyvňovali?

 

 

Prečítajte si tiež: Deň pozitívneho myslenia a Medzinárodný deň čokolády

Facebook komentár
Lu Ladecká

Lu Ladecká

Som lojálna voči veciam, ktoré mám rada. Predtým než si ich obľúbim, podrobím ich dôkladnému prieskumu. Mám svoj štýl a ísť do hĺbky je jeho dôležitou súčasťou.