Tipy, ako osláviť (nielen) Valentína

Už sa to blíži, o pár dní je tu sviatok všetkých zamilovaných. Či už Valentín „uznávate“ alebo naopak vôbec nie, pozrite sa na tipy, ako stráviť s vašou polovičkou príjemné chvíle (nielen na Valentína). Nakoniec, dni plné lásky môžete mať počas roka kedykoľvek budete chcieť.

Zoberte si dovolenku

a strávte jeden celý deň len spolu. Choďte spolu na obed, alebo si uvarte vaše obľúbené jedlo doma. Užívajte si spoločné chvíle tak, ako keď ste sa kedysi spoznali. Nepozerajte na čas, čo sa dá, odložte a buďte spolu tu a teraz. Najlepšie by bolo, ak by ste si takéhoto Valentína robili pravidelne niekoľkokrát do roka.

Choďte niekam, kde ste dlho neboli

Kedy ste boli naposledy vo wellnesse, kine alebo divadle? Alebo v cukrárni či reštaurácii? Zistite, kde vo vašom meste ponúkajú privátny wellness, ktorý si užijete len vo dvojici. Alebo rovno kúpte lístky do kina, či zarezervujte stôl vo výbornej reštaurácii.

Urobte niečo, čo ste už dlho neurobili

Dajte si spoločnú vaňu alebo si venujte navzájom masáž. Alebo najlepšie, urobte obe. Otvorte si k tomu šampanské alebo si dajte pohárik vína a užívajte si to. Možno sa z toho stane pravidlo 🙂

Obdarujte ho

Vôbec to nemusia byť drahé dary, práve naopak – kreativite sa medze nekladú. Najoriginálnejší darček bude práve ten, ktorý urobíte vlastnoručne a s láskou. Môžete mu venovať darčekovú knižku s poukážkami od výmyslu sveta – čo mu v nej ponúknete, to je už na vás.

Zanechajte mu odkaz

Napríklad v náprsnom vrecku kabátu, v taške alebo na inom viditeľnom mieste. Napíšte mu tam, ako veľmi ho ľúbite a čo pre vás znamená. Veď si spomeňte, ako sa kedysi písali valentínky a aké príjemné to bolo nejakú dostať.

Lu

Prečítajte si tiež: Milujme jeden druhého, ale nerobme z lásky väzenie

Facebook komentár
Lu Ladecká

Lu Ladecká

Som lojálna voči veciam, ktoré mám rada. Predtým než si ich obľúbim, podrobím ich dôkladnému prieskumu. Mám svoj štýl a ísť do hĺbky je jeho dôležitou súčasťou.