Víkendová šestka šťastného života VII.

Milé ženy so štýlom, dnešná víkendová šestka bola tvorená pri východe slnka a s dobrou náladou. Pri jej tvorbe prišli nové nápady, ktoré budem onedlho s vami zdieľať. 

Každá z nás je jedinečná

S uvedomením si svojej jedinečnosti sa Vám otvárajú nové možnosti a životom sa Vám bude kráčať ľahšie. Ste jedinečná, usmejte sa :).
ZSS_jedinecna

Viac riskujte

Neúspech nech vás neodradí, poučte sa na ňom. Čím viac budete riskovať, tým máte väčšiu šancu dosiahnuť úspech. Pri riskovaní nezabudnite na zábavu.
ZSS_risk

Oslavujte svoje úspechy aj neúspechy

Oslavujte svoj úspech radostne a neúspech ako dobrú školu na ceste za ďalším úspechom. Nepočítajte úspechy a neúspechy, neúspechy sú prezlečené úspechy :).
ZSS_oslava

Pestujte si svoj vnútorný pokoj

S vnútorným kľudom a pokojnou mysľou budete vedieť rozoznať čo je pre Vaše telo dobré, a čo ho ničí. Pestujte si svoj vnútorný pokoj, budete žiť múdrejšie a plnšie.
ZSS_vnutorny pokoj

Ak chcete zmenu, zmeňte seba

Ak nie ste spokojná so svojím životom, s prácou, s ľuďmi okolo seba, s partnerom…, zmeňte seba a zmení sa všetko okolo Vás.
ZSS_zmena

Zlepšite si prostredie, v ktorom žijete, pracujete

Pozrite sa okolo seba, čo vás obklopuje, akými ľuďmi sa obklopujete. Zamyslite sa nad tým, čo čítate, aké televízne programy sledujete. Máte okolo seba farby, kvety? Prostredie nás ovplyvňuje, skrášlite si ho a zmení sa vám kvalita života.
ZSS_zlepsime prostredie

Krásne dni a užívajte…

 

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Víkendová šestka šťastného života I.
Víkendová šestka šťastného života II.
Víkendová šestka šťastného života III.
Víkendová šetka šťastného života IV.
Víkendová šestka šťastného života V.
Víkendová šestka šťastného života VI.

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.