Ženy so štýlom v aute – speváčka Dominika Mirgová

Nový projekt, Rozhovory na cestách.
Moja intuícia ma nesklamala, keď som si z nášho zoznamu žien, ktoré prijali pozvanie na rozhovor do auta, vybrala Dominiku ako tú, ktorá tento projekt uvedie. Dominika bola bezprostredná, úprimná, sama sebou a rozhovor s ňou bol presne ten, ktorý sa vám nechce ukončiť.

Tém, ktoré sme preberali bolo mnoho. Začali sme témami ženskými, nevynechali jej kariéru a samozrejme ani spievanie. Dominika je mladou mamičkou, ktorú ani dobre rozbehnutá kariéra nezastavila v tom, aby sa ňou stala. Rozprávali sme sa o materstve, ktoré zmenilo jej život od základu. Tu som sa priamo konfrontovala so svojimi spomienkami, keď som sa stala matkou ja. So spomienkami na to, čo som musela obetovať ja, aby som bola dobrou mamou. Ani neviem kedy som si túto svoju „obetu“ naposledy uvedomovala tak intenzívne. Verím, že každá z nás niečo obetuje, aby bola dobrou matkou a zároveň vie a cíti to, že je to najviac v živote.

Rozhovor bol aj o novom albume Armáda, ktorý je v tom najlepšom slova zmysle poznačený tým, akými zmenami Dominika prešla, v jej pesničkách sa spozná mnoho mladých mamičiek.

Na záver nášho rozhovoru sme prichystali pre Dominiku prekvapenie, o ktorom ani len netušila. Mám rada prekvapenia, tie emócie a energiu, ktoré aj tentokrát priniesli a ktoré sami môžete precítiť pri sledovaní nášho rozhovoru.

A keď budeme robiť „štýlovú pártypre Ženy so štýlom, Dominika bude určite na zozname tých, ktoré by nám mohli zaspievať.

Pri sledovaní rozhovoru s Dominikou vám prajem dobrú náladu, pokoj v duši a užívajte si dňa.

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Prečítajte si tiež: Ženy so štýlom v aute, dokumentaristka Diana Fabiánová

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.