Ženy so štýlom v aute, dokumentaristka Diana Fabiánová

Dokumentaristka Diana Fabiánová je ženou, ktorej názory a postoje, podložené vlastným zažitím, vám môžu pozmeniť alebo aj úplne zmeniť tie vaše.
Vo výživnom rozhovore s Dianou, ktorý si môžete pozrieť nižšie pod článkom, preberáme traumatizujúcu tému nevery, tému zoznamovania sa, a otvárame otázky:

Kde sú tí správni muži?
Prečo sú chytré, veselé, vtipné a krásne baby tak dlho samé?
Akú benevolentnosť v téme nevera pripúšťa Diana?
Sú neverníci tí zlí?

Diana je, povedala by som, „dievča do koča i do voza“, srdcom kupliar, cestovateľka a experimentátorka, ktorá má na svojom konte množstvo úspešných projektov. Odvaha a zanietenie jej pri tvorbe nechýba. Ako tehotná, v ôsmom mesiaci tehotenstva, vycestovala do Indie, aby zabezpečila unikátny materiál do dokumentárneho filmu „Mesiac v nás“, ktorý práve tvorila.

Ak niekto hľadá partnera či partnerku, Diana, spolu so svojou kamarátkou a spriaznenou dušou Erikou Čisárikovou, vytvorila krásny projekt, pre všetkých nezadaných, po láske túžiacich, ale aj bezradne zaľúbených…

Príjemné pozeranie prajem…

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.