15 minútovka ženy so štýlom III. – Odkaz svojmu 60-ročnému ja

Milé ženy so štýlom, máme tu ďalší týždeň, ktorý si môžete spríjemniť s nami 15-timi minútami pre naplnenejší, príjemnejší a bohatší deň.

Pre túto 15-minútovku nás inšpirovala mladá žena so štýlom, ktorá nám zaslala dojímavý odkaz svojmu 45-ročnému ja. Nám sa tak zapáčil, že sme si hneď písali odkazy naším starším ja a dnes sa chceme s Vami o to podeliť.

Tento týždeň budeme v redakcii písať každý deň pár riadkov nášmu staršiemu ja. Budeme venovať pár riadkov sebe a našej budúcnosti. Zamyslime sa nad tým, či sa naše 60-ročné ja dokáže potešiť pohľadom naspäť do minulosti, alebo mu jeho minulosť bude nepríjemná.

 

Návod ako postupovať:

Pondelok – 15 minút sa zamýšľame nad tým, čo nasledujúce dni napíšeme nášmu staršiemu ja

Utorok – 15 minút píšeme o tom, čo nás najviac teraz v živote teší

Streda – 15 minút píšeme o tom, aký je náš partner a aké sú jeho najlepšie vlastnosti

Štvrtok – 15 minút píšeme o tom, čo sa nám v poslednej dobe naozaj podarilo

Piatok – 15 minút píšeme o tom, čo sa nás v poslednej dobe naozaj dotklo

Sobota – 15 minút čítame niekomu inému o našej spovedi smerom do budúcnosti

Pre odvážne ženy, akou je aj naša šéfredaktorka, máme ponuku zaslania videa s odkazom pre ich staršie ja. Každá žena, ktorá nám zašle video, od nás dostane prekvapenie.

Vaše video nám môžete posielať na mail redakcia@zenysostylom.sk, prípadne cez zasielacie služby ako sendspace.com alebo www.uschovna.zoznam.sk/posielanie-suborov

Zaslanie videa nie je obmedzené časom. Ak máte chuť sa do toho pustiť, radi si Vaše video pozrieme a prípadne zverejníme na našich stránkach.

 

 

Možno Vás zaujme aj Prvá naša 15 minútovka, ktorá sa venuje fyzickému cvičeniu 5 tibeťanov a druhá naša 15 minútovka, ktorá sa venuje tvárovej gymnastike

Facebook komentár