15 minútovka ženy so štýlom IV. – Nechajme sa obslúžiť

Milé ženy so štýlom, 15 minútovka, ktorú sme na tento týždeň prichystali nesie honosný názov: Nechajme sa obslúžiť

Ranný štart je dôležitým momentom, ktorý nám môže urobiť skvelý deň. 15 minútovka Nechajme sa obslúžiť je zameraná práve na ranný štart. a to na raňajky. Počas siedmych dní sa budeme nechávať obsluhovať kýmkoľvek, kto nám urobí s láskou raňajky. Môže to byť náš partner, naše deti, naši rodičia, kamarátka, kamarát, alebo niekto v našej obľúbenej kaviarni, kde ponúkajú raňajkové menu.

Každý deň to môže byť niekto iný, alebo ten istý, fantázii sa medze nekladú :).

Raňajky, ktoré pre nás niekto s láskou pripraví, si budeme každý deň 15 minút užívať, vychutnávať. 15 minút stráviť pri raňajkách je dostatočne dlhá doba na to, aby sme sa v mysli pozitívne naladili a naplánovali celý deň. A ak teraz raňajky nestíhate, možno sa vám tá ranná očista mysle zapáči a 15 minút pri raňajkách si doprajete pre seba každý deň a bude z toho váš ranný rituál.

Pre inšpiráciu, alebo ako návody pre tých, ktorí nám raňajky pripravovať budú, ale zároveň nie sú zvyknutí raňajky pripravovať, sme vyhľadali recepty na zdravé raňajky. Link na stránku, na ktorej nájdete recepty je pod videami.

Prvé video je o tom, ako sa robí raňajkové zelené smoothie. Druhé video, ktoré súvisí s raňajkami, je zábavné, možno sa pri jeho pozeraní zasmejete, možno usmejete a možno len pokrútite hlavou :).

 

A skvelé recepty nájdete tu:
http://www.dobrozruti.sk/recepty/ranajky/

Užívajte si svojich 15 minút a napíšte nám, tešíme sa.

Redakčný tím Ženy so štýlom

 

Pozrite si predchádzajúce 15 minútovky.

15 minútovka ženy so štýlom I. – Cvičenie 5 Tibeťanov
15 minútovka ženy so štýlom II. – Tvárová gymnastika
15 minútovka ženy so štýlom III. – Odkaz svojmu 60-ročnému ja

 

Facebook komentár
Dostávajte každý týždeň do schránky naše články
Nikdy nedáme váš mail niekomu inému.