Týmto ženám splníme ich priania

Ak chce niekto plniť priania, musí mať v sebe nielen dobrotu, ale musí mať aj určitú moc, možnosti, skúsenosti…

Bola som malé blonďavé dievčatko, ktoré v sebe dobrotu malo, vedelo sa podeliť, vedelo pomôcť a ak nemohlo, pretože nemalo moc, skúsenosti, možnosti, bolo smutné.

Veľa som čítala a každý jeden príbeh so šťastným koncom ma napĺňal radosťou a nádejou, že keď vyrastiem, budem tou, ktorá bude mať moc nad príbehmi, ktorá bude dobrou vílou, dobrou kráľovnou…

A zrazu som stála na prahu dospelosti, bola noc a ja som na rukách držala svoju novonarodenú dcérku, ktorá srdcervúco plakala a ja som nevedela zastaviť ten plač, nevedela som ju utíšiť. Plakala som s ňou, plakala som snáď celú večnosť…

Tu skončila moja túžba byť dobrou vílou a mať takú moc, aby všetky príbehy mali dobrý koniec.

Stala sa zo mňa mama, veľmi mladá mama, ktorá musela myslieť iba na svoj príbeh, musela sa naučiť toho mnoho, aby práve jej príbeh a príbehy jej milovaných boli šťastnými.

Môj život je výživný, naučila som sa veľa a stále toho málo viem. 🙂
Naučila som sa aj to najdôležitejšie, naučila som sa ako žiť svoj život, aby som bola sama sebe dobrou vílou, kráľovnou a viedla všetky svoje kroky k šťastným koncom a už nielen k tým mojim…

 

Dnes čítam vaše priania a cez ne vidím svoju cestu. Nad mnohými sa usmievam, sú hrejivé, niektoré z nich mi vtláčajú slzy do očí, pripomínajú mi ťažšie úseky mojej cesty životom.

Každému prianiu rozumiem, mnohé z týchto prianí akoby boli časťami môjho života, akoby som ich kedysi vyslovila ja sama, akoby som každú jednu z vás poznala…

Je ťažké rozhodnúť sa, ktoré splniť, nemám ešte tú moc splniť ich všetky, najmä tie finančne náročné. Sme mladé médium, ale vďaka vám verím, že budeme naberať na sile a príde čas, kedy splníme aj finančne náročnejšie priania.

 

Jedenásť prianí splníme a sú to tieto:
  1. Karolína – Obed so šéfredaktorkou.
  1. Zdenka – Prekvapenie od vašej redakcie by bol pre mňa darček–určite by ma potešilo všetko.
  1. Anita – Potešil by ma obed s autorkami/adminkami ženy so štýlom.
  1. Anna – chcela by som mať konečne dobrú prácu, ktorá by bola aj dobre zaplatená nie len taká almuzna.

(splnenie tohto priania, bude v závislosti od informácií, ktoré nám Anna o sebe podá, následne bude zvolený ďalší postup, ktorý by mal viesť k tomu, aby si Anna našla dobrú prácu)

  1. Milada – Ja si želám článok o mne.
  1. Martha – Uverejniť moju poviedku.

(splnenie tohto priania bude v závislosti od poviedky (téma, rozsah a pod.), po jej zaslaní a posúdení zvolíme vhodnú formu jej uverejnenia)

  1. Michaela – Želám si byť úspešnou ženou, porozprávať sa s Vami, rozdávať radosť, nájsť motiváciu v sebe a byť inšpiráciou pre iných… pretože sa vzájomne vieme obohatiť, i keď práve nie sme známymi celebritami.
  1. Lucia – Ja si prajem jedine, zdravie pre môjho syna, ktorý je na vozíčku. Viem, toto prianie nie je v silach nikoho. Tak si prajem pre neho rehabilitačný pobyt, ktorý je finančne náročný, ale nesmierne by mu pomohol posunu sa vpred.

(splnenie tohto priania podmieňujeme zistením skutočností + výškou sumy a pod., následne našimi možnosťami)

  1. Gabika – Želám si stretnúť sa, porozprávať sa a dať si dobrú večeru s bytosťou, ktora zalozila Ženy so štýlom je to skvelá myšlienka, podnetné a inšpirujuce čítanie…ďakujeeem 
  1. Jarka – Ja si prajem obdrzať aspoň 20 balení prúžkov do glukomeru, na meranie hladiny glukózy v krvi, keďze som diabetička typ 1 a predpísané množstvo nestačí a finančne je pre mňa náročné si ich kupovať. Ďakujem

 

Kontaktujte nás na email: redakcia@zenysostylom.sk
Teším sa na každú jednu z vás.

 

PS: Všetkým úžasným ženám, ktoré priali zdravie, šťastie, prajem zo srdca, aby ste boli Vy i Vaši blízki zdraví a šťastní.

 

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Žena so štýlom, áno, som žena, ktorá má štýl, tak ako každá z vás. Mám svoj štýl, ktorý je mojím vyjadrením sa. Mám svoj štýl a vďaka nemu nesplyniem s davom. Ten štýl ide zvnútra a ja sa mu plne oddávam.

Dostávajte každý týždeň do schránky naše články
Nikdy nedáme váš mail niekomu inému.