Ženy so štýlom v aute, herečka Bibiana Ondrejková

„Môžeme byť kýmkoľvek“. Aj táto veta zaznie v rozhovore s Bibianou Ondrejkovou, ktorá je nielen herečkou, ale i moderátorkou, poetkou, rozprávkarkou.

Bibiana je tá, s ktorou sa môžete smiať a plakať bez ostychu. Keď sa stretnete s takýmto človekom, “nič ľudské vám nie je cudzie” a môžete sa dostať k prekvapivým zisteniam.

Náš rozhovor bol popretkávaný témami ako vzťahy, muži, Bibianina tvorba či už divadelná, televízna alebo knižná a dostali sme sa aj k jej bláznivému výletu z mladosti, na ktorom sa diali veci medzi nebom a zemou.

Počas našej jazdy Bratislavou mi Bibiana prečítala jednu zo svojich básní, po ktorej som sa chvíľu cítila ako nahá. Zbierka básní „Len tak zľahka“, ktorá ma chytila za srdce, je už súčasťou aj mojej knižnice.

PS: Dáma, ktorá si k nám prisadne do auta je viac než inšpiratívna, a je tou vyvolenou, ktorá ilustruje novú knihu Rozprávky o dievčinke Julke, ktorú Bibiana píše pre naše deti.

Vaša, tiež so štýlom, Katarína

 

Prečítajte si tiež: Ženy so štýlom v aute, moderátorka Adela Banášová

 

Facebook komentár
Katarína Mikle

Katarína Mikle

redaktor

Som zakladateľka komunity Ženy so štýlom. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. A ak sa spojíme, vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť.